Bawełniane koszule w kratkę

Właśnie rozpoczęła się moja ulubiona pora roku – jesień. Wiele osób się dziwi jak to możliwe, przecież jest zimno, deszczowo i wietrznie. To prawda zdarzają się takie dni, zdecydowanie jednak więcej jest tych słonecznych z przyjemnym uczuciem chłodu na policzkach. Mieszkam blisko lasu i uwielbiam widok tysiąca kolorów zza okna. Ubieram się wtedy cieplutko i udaję się na spacer z moim ukochanym psiakiem. 

Koszula bawełniana w modną kratkę

koszule bawełniane w kratęSpacer z moim psem to właściwie trening zarówno dla mnie jak i dla niego, ponieważ bardzo dużo w nim elementów sprawnościowych i wybiegania. Pogoda ma tu niewielkie znaczenie, istotny jest jednak wygodny strój. Najczęściej ubieram leginsy i tunikę albo jakąś długą koszule i paseczek. Mam kilka swoich ulubionych zestawów ale najbardziej lubię moje koszule bawełniane w kratę i najczęściej właśnie je wybieram. Przez długi czas nie nosiłam ich wcale, miałam wrażenie, że nie wyglądam w nich za dobrze. Koszule te nie są taliowane a zbyt luźna góra nie do końca mi pasuje ale na szczęście moja koleżanka, która często towarzyszy mi w tych spacerach, doradziła mi aby założyć na nie delikatny cieniutki paseczek. Mała rzecz a wiele zmieniła. Teraz mogę cieszyć się moją ulubioną koszulą i wiem, że dobrze wyglądam. Wiele osób nie zwraca uwagi na to co zakłada idąc z psem, ja jednak czuję się lepiej kiedy mój strój nie tylko jest wygodny ale również sprawia, że wyglądam ładnie. Na jesienne spacery z psem taka flanela jest idealna, nie dość że pozwala skórze oddychać i jest ciepła to na dodatek cechuje się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne., co jest ważne przy niektórych zabawach z psem w lesie.

Jesień potrafi zachwycić swoimi barwami i wcale nie musi kojarzyć się z niebieskimi szybami w domach. Wystarczy odpowiednio dobrać strój i można cieszyć się świeżym powietrzem i spędzać aktywnie czas. Ja uwielbiam koszule, kiedy jest chłodniej zakładam na nią dodatkowo jakąś ciepłą kamizelkę a kiedy pada zakładam kurtkę przeciwdeszczową i kolorowe kalosze. Kiedy jednak za oknem ulewa a wiatr jest silny można skorzystać z klubów sportowych lub zostać w domu z kubkiem gorącej herbaty i dobrą książką.