Córka zrobiła ładne plakaty

Razem z córką musiałam przygotować plakaty do szkoły.  W przyszłym tygodniu zaczynają się konkursy taneczne i chcieliśmy o tym wszystkie dzieci poinformować. Moja córka zgłosiła się do tego zadania. Pani nauczycielka rozdzielała wszystkie prace żeby każdy uczeń był zaangażowany w przygotowywania do tego wydarzenia. Moja córka jest zawsze bardzo aktywna.

Plakaty spodobały się nauczycielce

drukowanie plakatów warszawaUczę ją tego, że trzeba się angażować w różne akcje żeby była przebojowa w życiu i w każdej sytuacji sobie umiała poradzić. Większość prac wykonuje samodzielnie i nawet nie chce mojej pomocy. Czasem o nią prosi więc wtedy staram się jej jak najlepiej pomóc. Przygotowywanie plakatów to poważne zadanie. Córka zdecydowała się przygotowanie trzech rodzajów. Musiałyśmy opisać konkurs w skrócie. Plakaty musiały być czytelne.  Informacje musiały wpadać w oko i być łatwe do zapamiętywania dla osób, które je miały zobaczyć. Tym bardziej, że były to dzieciaki. Postawiłyśmy na ciekawą grafikę i krótki tekst, data, godzina i miejsce. Plakaty przygotowałyśmy na dużych kartkach. Miałyśmy trzy wzory. Postanowiłyśmy je powielić w drukarni. Drukowanie plakatów warszawa jest proste. W dzisiejszych czasach jest wiele firm, które świadczą takie usługi. Drukowanie plakatów warszawa jest tez tanie. Nie zajmuje dużo czasu. Wiele firm wykonuje takie zlecenia od ręki i nie trzeba projektów zostawiać i wracać. Chyba, że plakaty mają jakieś niestandardowe wielkości czy inne jakieś specjalne wymagania. Nasze były proste ale bardzo ładne.

Fajnie wyglądały. Byłam dumna z córki bo ona praktycznie sama je przygotowała. Ja jej tylko trochę doradziłam i powiedziałam jak ja bym je zrobiła. Cieszę się, że córka skorzystała z mojej pomocy. Plakaty spodobały się w szkole wszystkim i córka zdobyła wyróżnienie.