Czym charakteryzuje się Lea 5.0?

Jeżeli planujemy zakup damskiego, niedrogiego roweru, ale jednocześnie takiego, który sprawdzi się zarówno w mieście, jak i terenie, to najlepszym rozwiązaniem jest zapoznanie się z ofertą firmy Kross. Bowiem ta firma stworzyła serię rowerów dedykowanych paniom. Cechują się one nie tylko bardzo dobrymi parametrami technicznymi, ale także wysoką estetyką wykonania. 

Niedrogi lekki Lea 5.0 od Krossa 

lekki kross lea 5.0Jeżeli porównywać damskie rowery z męskimi, to są one lżejsze, z uwagi na cieńsze ramy, a także posiadają nieco inną geometrię, by ułatwić wsiadanie i zsiadanie oraz umożliwić przyjęcie optymalne pozycji podczas jazdy. Lea 5.0 to propozycja dla początkujących oraz zaawansowanych rowerzystek, które używają roweru do celów rekreacyjnych. Ten rower świetnie daje sobie radę zarówno w mieście, jak i w dłuższych trasach, bowiem jest wyposażony w bardzo dobrej jakości napęd, gdzie mamy możliwość zmiany aż dwudziestu czterech przełożeń. Zatem nawet dość stromy podjazd nie powinien sprawić problemu nawet mniej wprawionym cyklistkom. Do niedawna lekki Kross Lea 5.0 kosztował niemal dwa tysiące złotych, jednak dziś kosztuje prawie siedemset złotych mniej. Jest to pewnego rodzaju okazja, bowiem możemy kupić naprawdę dobrej klasy rower, za niewielkie pieniądze. W ofercie konkurencji próżno szukać podobnych ofert, toteż nie ma się czemu dziwić, że Lea 5.0 jest jednym z najpopularniejszych damskich rowerów. Warto również podkreślić bardzo delikatne malowanie ramy, które daje efekt połysku, co jest praktycznie niestosowanym rozwiązaniem w przypadku rowerów męskich. Dla wielu kobiet, design ma bardzo duże znaczenie i w większości przypadków Lea 5.0 odpowiada zarówno gustom, jak też wymaganiom. Wiele rowerów na rynku jest drogich i niekoniecznie dobrze wyposażonych, ale jeśli pochodzą od producenta o globalnej renomie, to i tak będzie on droższy od jednośladów Krossa, wszak firma nie ma jeszcze światowej renomy i jej siłą jest idealny stosunek jakości sprzętów do ich kosztu. Bowiem ciężko konkurować z branżowymi gigantami, czym innym, niż ceną. Krossowi jak na razie się to udaje i nieprzypadkowo jest liderem sprzedaży na rodzimym rynku.

Zakupu tego modelu najlepiej dokonać w jednym ze sklepów internetowych, bowiem online zawsze uda się znaleźć znacznie ciekawszą ofertę, niż w salonach stacjonarnych. Pamiętajmy też o bezpieczeństwie, bowiem nawet podczas rekreacyjnej przejażdżki kask jest także nieodzowny. Na szczęście ich koszt jest niewielki i oscyluje w granicach kilkudziesięciu złotych.