Depilacja laserowa w Twoim mieście

Jednym z głównych hitów laserowych jest od kilku lat depilacja laserowa. Zabieg polega na uszkodzeniu macierza włosa, który obumiera i więcej nie kiełkuję. Oznacza to, że raz usunięty włos, drugi raz już nie odrośnie. Oczywiście każdy organizm wymaga indywidualnie zaplanowanej serii terapeutycznej, ale o ile nie ma bezwzględnych przeciwwskazań, o tyle można bezpiecznie wykonywać zabiegi.

Profesjonalne wypożyczalnie laserowe od zaraz

wypożyczalnia laserówJeżeli gabinet kosmetyczny posiada pewną grupę stałych klientów i chciałby rozszerzyć usługi o zabiegi z zakresu laseroterapii, może skorzystać z usług mobilnych firm, które specjalizują się wynajmem urządzeń Hi-Tech. Nowoczesna wypożyczalnia laserów diodowych umożliwia pozyskanie nowych i zatrzymanie stałych klientów. Salon kosmetyczny nie ma na sobie, żadnych obciążeń finansowych, oprócz zagwarantowania, pewnej grupy klientów. W rozliczeniu jest przewidywany procent utargu dla właścicieli salonu. To atrakcyjna oferta, dla osób, które chcą oferować najlepsze usługi w regionie. Pragną oferować zabiegi z grupy premium oraz chętnie się rozwijają na lokalnym rynku. Depilacja laserowa z oryginalną diodą umożliwia uzyskanie ubytku w owłosieniu na poziomie 80 – 90 %. To bardzo dobry wynik dla osób, które cierpią na hirsutyzm lub po prostu, chcą pozbyć się nadmiernego owłosienia. Optymalna ilość zabiegów to 6-8 spotkań, w odpowiednich odstępach czasu. Tu liczy się systematyczność i wytrwałość. Zabiegi są lekko odczuwalne, ale przy tym bardzo szybkie. Czas jaki jest potrzebny na wykonanie laserowego usuwania włosów w okolicy pach, to około 3 minuty. Warto zarezerwować konsultacje, na której zostaną wykluczone przeciwwskazania i omówione wskazania oraz zalecania po wykonanym zabiegu laseroterapii. W okresie letnim, ważne jest aby unikać słońca lub wykonywać sesje w miejscach mało widocznych jak np.: pachy, bikini, pachwiny.

Osoby, które borykają się z wrastającymi włoskami, chcą pozbyć się efektu „tarki” i nie chcą więcej myśleć o goleniu, powinny zdecydować się jak najszybciej na zabiegi z zakresu laseroterapii. Należy tylko stosować się do zaleceń. Z ważnych informacji jest fakt, iż w czasie serii nie usuwamy owłosienia woskiem, depilatorem ani pęsetą ze względu na to, że laser musi „wychwytywać” macierz włosa. Przy wyrwanym włosie z korzeniem, urządzenie cebulki nie zauważy.