Ekskluzywna porcelana z bydgoskiej hurtowni

Za trzy miesiące otwieram swoja restaurację w centrum Torunia. W końcu spełniło się moje największe marzenie. W restauracji będzie serwowana kuchnia włoska z domieszką kuchni polskiej. Zdaję sobie doskonale sprawę  z tego, że nie każdy Polak lubi jeść dania z makaronu. Za to każdy uwielbia pierogi i gołąbki w sosie pomidorowym. Zdecydowałam, że zakupię kilka serwisów luksusowej porcelany z hurtowni, gdyż tam się bardziej opłaca. W sklepach stacjonarnych ceny porcelany są kosmiczne.

Bogata oferta zastawy porcelanowej w hurtowni

porcelana hurtNie wiem, gdzie znajduje się najbliższa hurtownia porcelany, dlatego będę musiała posłużyć się wyszukiwarką internetową. Zależy mi na tym, aby porcelana była najwyższej jakości, najlepiej wyprodukowana w wałbrzyskiej fabryce. Mam w domu zastawę stołową produkcji wałbrzyskiej i jestem nią zachwycona. Zastawa od dwudziestu lat nie straciła na jakości i wyglądzie, jest niezwykle trwała i wspaniale zdobiona. Nic dziwnego, że polska porcelana jest słynna w całej Europie, a nawet na świecie. Wejdę teraz w wyszukiwarkę internetową i wpiszę frazę:,,porcelana hurt tanio”. Muszę liczyć się z kosztami, ponieważ samo wyposażenie restauracji i wynajęcie lokalu kosztowało mnie wszystkie oszczędności, za które mogłabym sobie kupić luksusowy apartament. Warto jednak poświęcić się dla marzeń. Zadzwoniłam pod wskazany numer znalezionej hurtowni w Bydgoszczy i dowiedziałam się kilku szczegółów. W hurtowni dostanę pięc serwisów obiadowo-kawowych z białej porcelany dla dwunastu osób każdy. Serwisy mają niewielkie zdobienia, bardzo subtelne. Ponadto, talerz poosiadają niebanalne kształty, co dodaje im wyjątkowego charakteru. Porcelanowy serwis obiadowo-kawowy kosztuje czterysta złotych i jest to cena promocyjna. Ja kupię aż pięć takich kompletów, więc właściciel hurtowni obiecał mi rabat w wysokości stu złotych. Cieszę się i z takiej zniżki, w końcu muszę teraz liczyć się z każdą złotówką. 

Jutro zamierzam jechać z mężem do tej bydgoskiej hurtowni i kupić pięć serwisów obiadowo-kawowych za tysiąc dziewięćset złotych. Jeżeli na miejscu okaże się, że porcelana jest zupełnie inna niż miała być, wtedy odwiedzimy kolejną hurtownię, ale w Świeciu. Mam jednak nadzieję, że wszystko ułoży się po mojej myśli, bo mam jeszcze wiele innych spraw do załatwienia.