Ekskluzywne zaproszenia na ślub

W dzisiejszych czasach zaproszenia ślubne to już nie tylko kartka o charakterze informacyjnym, podające gdzie, kiedy i o której godzinie odbędzie się ślub i wesele. Pary młode chcą by zaproszenia na ten wyjątkowy dzień były jak najpiękniejsze, czy wręcz ekskluzywne. Dlatego firmy zajmujące się przygotowaniem takich kartek nie mogą narzekać na brak zamówień. Mówię firmy, nie drukarnie, ponieważ odchodzi się od takich prostych, drukowanych zaproszeń na rzecz tych bardziej ekstrawaganckich.

Jakie zaproszenia ślubne są w modzie

najmodniejsze ekskluzywne zaproszenia ślubneNajmodniejsze i najchętniej wybierane są zaproszenia ślubne tworzone przez artystów rękodzielników. Zaproszenia takie są wyjątkowe i niezwykle ozdobne. Najmodniejsze ekskluzywne zaproszenia ślubne są bogate w przeróżne dekoracje, trójwymiarowe elementy i złocenia. Czasem nie są w formie kartki lecz rozkładanego pudełeczka. Pomysłów jest wiele, a każdy jeden ma coś w sobie. Jeśli decydujemy się na zamówienie ekstrawaganckich zaproszeń u rękodzielnika, musimy pamiętać by zrobić to odpowiednio wcześniej. Artyści z racji tego, że wykonanie takiej pracy kosztuje ich sporo czasu, mają często dość odległe terminy i należy mieć to na uwadze. Najmodniejsze zaproszenia są utrzymane w jasnej, odpowiedniej do ślubu kolorystyce. Biel, pastele, złoto i srebro to najchętniej wybierane odcienie. Ekskluzywne zaproszenia muszą być wykonane na dobrej jakości papierze i wysokiej jakości dekoracji. Materiałowe wstążki, które się nie siepią, kryształki szklane zamiast plastikowych, złocenia wykonane nieścieralnymi produktami – takie elementy najczęściej się wykorzystuje. Zaproszenia takie bardzo często zachowywane są przez gości na pamiątkę, ludzie chętnie zostawiają sobie przedmioty ładne, które cieszą oko, a przy okazji przywołują miłe wspomnienia. Dobrym pomysłem jest, by małe pamiątki dla gości były spójne z zaproszeniami, utrzymane w tym samym stylu i kolorystyce.

Gdzie znaleźć rękodzielników, którzy wykonają nam takie zaproszenia? Oczywiście w internecie. Wystarczy dołączyć do którejkolwiek grupy o tej tematyce na popularnych serwisach społecznościowych, a znajdziemy tam mnóstwo ofert i ogłoszeń. Są również specjalne portale, na których artyści wystawiają swoje produkty. Niektórzy z nich mają również swoje strony internetowe, ale należy liczyć się z tym, że większe firmy mogą mieć dłuższe terminy.