Elegancie koszule dla mężczyzn

Od kilu dni mąż pracuje w nowej firmie, w której obowiązuje dress code. Szef wymaga od pracowników nienagannego i schludnego ubioru, bo jak twierdzi – pracownik jest wizytówką firmy. Mąż poprosił mnie, abym kupiła mu kilka koszul biznesowych, najlepiej w jasnych kolorach. Ważne też, aby materiał był wysokiej jakości, bez domieszek sztucznych tkanin. Znam jedną bardzo ciekawą stronę z odzieżą dla eleganckich panów, toteż zamierzam zaraz usiąść do komputera i przejrzeć dostępne oferty.

Szeroki wybór biznesowych koszul dla panów

koszule męskie biznesoweJak się okazuje, na wspomnianej stronie, jest bardzo szeroka oferta koszul biznesowych. Zależy mi na tym, aby bawełna była lepszej jakości, bo mąż dużo podróżuje w samochodzie i wielokrotnie zmienia pozycje. Koszula ze stuprocentowej bawełny zachowa fason, nawet w trudnych warunkach, np. podczas wielogodzinnej jazdy samochodem. Takie koszule męskie biznesowe nie należą do najtańszych, bo średnio kosztują około dwustu złotych. Znalazłam trzy atrakcyjne modele koszul biznesowych: dwie w kolorze jasnoniebieskim i jedną beżową. Koszule jasnoniebieskie mają kołnierzyk typu kent, który idealnie pasuje do krawata. Posiadają też francuskie mankiety i odznaczające się guziki w kolorze granatowym. Koszule te wyglądają naprawdę ekskluzywnie i gustownie. Myślę, że pionowe paski doskonale pasują do mojego męża ponieważ optycznie wyszczuplają sylwetkę. Mąż ma spora nadwagę, dlatego staram się dobierać mu ubrania, w których będzie mógł czuć się swobodnie i komfortowo. Koszula musi być nieco dłuższa i luźniejsza w okolicy brzucha. Zazwyczaj kupuję mu ciemne ubrania, ale tym razem potrzebuje jaśniejszych koszul. Koszula beżowa posiada brązowe guziki i patkę. Nie ma żadnego motywu, jest jednolita i również prezentuje się wspaniale. Mam nadzieję, że mąż będzie zadowolony. Do tej pory nigdy go nie zawiodłam.

Złożyłam zamówienie, za które zapłacę przy odbiorze sześćset czterdzieści złotych. To niemała kwota, ale koszule są najwyższej jakości. Wolę zapłacić więcej, ale mieć pewność, że ubranie nie zawiera w sobie domieszek syntetyków, które wywołują alergie. Przesyłka jest darmowa i ma przyjść w ciągu trzech dni roboczych. Otrzymałam też rabat na kolejne zakupy w wysokości dwudziestu procent, ale mogę go wykorzystać dopiero za trzy tygodnie.