Hotel z widokiem na jezioro

Razem z moją koleżanką planujemy wyjechać sobie na weekend, gdzieś poza miasto. Dość dużo pracujemy i potrzebujemy chwili wytchnienia. Często robimy sobie krótkie wypady. Tym razem chciałybyśmy pojechać sobie nad jezioro. Szukałyśmy już nawet fajnych atrakcji. Na pewno chciałybyśmy popływać po jeziorze. Musimy jeszcze znaleźć sobie jakieś zakwaterowanie, ponieważ chcemy tam spędzić trzy dni.

Wynajem pokoju hotelowego nad jeziorem

piękny hotel nad jeziorem - wielkopolskaDostałyśmy namiary od swoich kolegów z pracy, na bardzo fajny hotel. Szukałyśmy co prawda na różnych forach hoteli, ale nie mogłyśmy znaleźć. Koledzy powiedzieli, że piękny hotel nad jeziorem – wielkopolska, to będzie to miejsce, do którego powinnyśmy pojechać. Bardzo się ucieszyłyśmy, że jest on przy jeziorze. Będziemy dzięki temu miały piękny widok za oknem. Szybko tam zadzwoniłyśmy, aby zarezerwować sobie pokoje. Każda z nas chciała mieć osobny, z łazienką. Jak się okazało są takie pokoje do wynajęcia, po przystępnej cenie. Postanowiłyśmy je zarezerwować. Zapytałyśmy, czy my będziemy miały pokoje od strony jeziora i jak się okazało, jak najbardziej. Już nie możemy się doczekać wyjazdu. Zabierzemy ze sobą po jednej walizce. Nie mamy zamiaru zabierać dużo rzeczy. Musiałyśmy jeszcze omówić z hotelem kwestię wyżywienia. Hotel zapewnia całodobowe wyżywienie, więc nie będziemy musiały martwić się o jedzenie. Jest ono w koszcie wynajmu pokoi. Świetnie się składa, ponieważ nie będziemy miały czasu, na to, by szukać czegoś na mieście. Dzięki temu będziemy miały więcej czasu na odpoczynek, and jeziorem. Nasi koledzy mówią, że jest to naprawdę świetny hotel. Byli tam w czasie wakacji i warunki są tam przyzwoite. Koszt wynajmu nie jest duży, więc to jest kolejny jego plus. Dla nas bardzo istotne jest to, czy będzie tam klimatyzacja, ponieważ nie lubimy jak jest duszno i gorąco. Na szczęście będzie klimatyzacja.

Jesteśmy już przygotowane na wyjazd. Już nie możemy się doczekać, jak wejdziemy do swoich pokoi. Jestem bardzo ciekawa tych widoków za oknem. O tej porze roku powinno być pięknie. Cieszę się, że jedziemy nad jezioro. Będziemy mogły zażyć trochę świeżego powietrza i spędzić czas aktywnie. Może uda nam się wynająć jakąś motorówkę i popływać po jeziorze. Na razie najważniejszy jest hotel, ważne jest przecież, gdzie będziemy odpoczywać i spożywać posiłki.