Ile kosztuje susz konopny?

Stosowanie produktów konopnych może nam przynieść szereg korzyści zdrowotnych, których nie są nam w stanie zapewnić suplementy diety, ani farmaceutyki. Bowiem obecny w nich kannabidiol jest aktywną substancją działającą na poziomie komórkowym, co umożliwia jej niszczenie komórek nowotworowych, ale także zapobiega wielu poważnym chorobom i schorzeniom.

Zakup dobrego suszu konopnego CBD

dobry susz konopny CBDWiele osób decyduje się na stosowanie produktów konopnych, ze względu na właściwości lecznicze, jakie wykazuje CBD. Bowiem stosowanie tej substancji może wyleczyć nie tylko niektóre typy nowotworów, ale także pomóc w schorzeniach natury dermatologicznej, chorobach i zaburzeniach psychicznych, a także w bólu o silnym nasileniu. Jednym z najczęściej kupowanych produktów konopnych jest susz CBD, czyli legalna marihuana. Jest ona bardzo dobrym źródłem kannabidiolu, przy czym jest tańsza od oleju konopnego. Wszak za gram najtańszego leczniczego suszu CBD zapłacimy około trzydziestu-trzydziestu pięciu złotych, natomiast porcja najdroższego to wydatek nawet dwa razy większy. Bowiem wszystko zależy od stężenia kannabidiolu w danej odmianie. W konopiach leczniczych znajdziemy od trzech do ponad trzydziestu pięciu procent CBD. Za olej konopny w tym stężeniu musielibyśmy zapłacić prawie dwa tysiące złotych, a za gram dobrego suszu zapłacimy nie więcej niż osiemdziesiąt złotych. Jak widać, jest to spora różnica, która zmusza do refleksji. Bowiem każdemu klientowi zależy na jakości, ale również cenie. Dobry susz konopny CBD nie różni się od nielegalnej marihuany ani wyglądem, ani zapachem, toteż nawet koneser może mieć kłopot z ich rozróżnieniem. Szczególnie warte polecenia są smakowe odmiany leczniczej marihuany, których walorem jest także intensywny, owocowy aromat. Najlepiej jest to wyczuwalne podczas spalania suszu, nie tyle co podczas samego wąchania. 

Nie ma się czemu dziwić, że klienci zamiast oleju, coraz częściej stawiają na medyczną marihuanę CBD. Bowiem stężenie kannabidiolu jest w niektórych odmianach bardzo wysokie,  koszt legalnego suszu jest znacznie niższy. Zatem jeśli w jakości i ilości dostarczanego CBD nie ma różnicy, to przepłacanie za olej jest  czymś niepotrzebnym. Pamiętajmy jednak, iż kuracja kannabidiolem nie powinna trwać krócej niż trzy miesiące.