Jak wygląda Level 8.0?

Najczęściej wybieranymi rowerami są te górskie. Nie ma się czemu dziwić, albowiem są to jednoślady najbardziej wszechstronne i uniwersalne. Równie dobrze możemy je wykorzystać do jazdy rekreacyjnej w mieście, jak też do jazdy w znacznie trudniejszym, górskim lub zalesionym, terenie.

Górski i wytrzymały Level 8.0 od Krossa

kross level 8.0Gdy wybieramy rower miejmy na uwadze, że to zakup na lata więc niech nasza decyzja będzie naprawdę mocno przemyślana. Rower górski powinien dawać nam jak najwięcej możliwości i w miarę możliwości wspomagać nas w trudniejszych momentach trasy, czy też na różnych rodzajach nawierzchni. Powinien zapewniać również maksimum bezpieczeństwa, gdyż rowery górskie z natury przeznaczone są do jazdy w trudniejszym terenie, a na ciężkich trasach nietrudno o zagrożenie. Nie wolno też zapominać o napędzie, który ułatwi pokonywanie wzniesień, a także sprawi, że zjazdy będą jeszcze bardziej ekscytujące. Jednym z rowerów górskich, które zdecydowanie warto polecić jest Level 8.0 od polskiej firmy Kross. Jego podstawą jest solidna, acz lekka aluminiowa rama, wsparta na dwudziesto ośmio calowych kołach. Natomiast warto zwrócić też uwagę na markowy amortyzator ze stumilimetrowym skokiem, dzięki któremu pokonywanie nierówności, wybojów i niewielkich przeszkód terenowych stanie się igraszką. Dobrej klasy amortyzator odciąża także nasze nadgarstki, mięśnie przedramion, jak również stawy łokciowe. Jednak nieco ważniejszym aspektem, jest bezpieczeństwo, a o nie, w Kross Level 8.0 dbają hydrauliczne hamulce tarczowe, które doskonale spisują się niezależnie od nawierzchni oraz warunków atmosferycznych. Jeżeli chcemy mieć jednoślad wysokiej jakości, który sprawdzi się zarówno w mieście, jak też w leśnych ostępach, to zdecydowanie warto postawić na Levela „ósemkę”. Poza tym jest on dostępny w cenie, jakiej konkurencja nie jest nam w stanie zaoferować przy zachowaniu takiej jakości wykonania i wyposażenia.

„Ósemka” jest jednym z najchętniej kupowanych rowerów z tej serii i wcale to nie dziwi, zwłaszcza tych, którzy na rowerach się znają. To jednoślad, któremu niczego nie brakuje i nawet ciężko przyczepić się do designu, który w przypadku Krossa nie zawsze jest tak dobry, dlatego z czystym sumieniem można nazwać go jednym z najlepszych Leveli.