Jak zorganizować pracownikom komfortową podróż do Belgii?

Wiele polskich firm realizuje zagraniczne kontakty, a co za tym idzie wysyła swoich najlepszych pracowników do pracy w innych krajach. Pracownikom oddelegowanym za granicę trzeba zapewnić transport do miejsca wykonywania pracy – przynajmniej tym pracownikom, którzy zatrudnieni są na umowę o pracę. Oczywiście, zdarza się, że pracownicy dojeżdżają do pracy na własną rękę, ale wtedy trzeba im zwrócić koszty podróży. Bardziej opłacalne jest zorganizowanie transportu we własnym zakresie.

Firmy w Lublinie korzystają z komfortowych busów

komfortowe busy z lublina do belgiiZorganizowanie transportu dla pracowników jest dla firm po prostu bardziej opłacalne. Jeśli przykładowo pracownik z Lublina pojechałby do Belgii własnym samochodem to firma musiałaby mu zwrócić około tysiąca złotych. Jeśli temu samemu pracownikowi zorganizuje się transport na przykład wynajętym busem to dla firmy wysyłającej takiego pracownika będzie to o połowę mniejszy koszt. Akurat firmy działające na terenie Lublina mają ten komfort, że bardzo łatwo zorganizować tam zagraniczny transport dla pracowników. Nie ma znaczenia to do jakiego kraju wysyła się pracowników – firmy transportowe oferują tak komfortowe busy z Lublina do Belgii i do większości europejskich krajów. Dla tych, którzy chcieliby zorganizować taki transport pracowniczy najistotniejsze jest to, że można wynająć busa wraz z kierowcą. Taki kierowca odbierze wszystkich pracowników z umówionego miejsca zbiórki i zawiezie ich bezpośrednio do miejsca zakwaterowania na czas pracy za granicą. Dokładne szczegóły przewozu ustala się z firmą oferującą takie usługi transportowe. Koszty podróży również ustalane są indywidualnie. Można jednak oszacować, że koszt takiego przejazdu ze wspomnianego już Lublina do dowolnego miasta w Belgii wyniesie około czterech tysięcy złotych. A w busie może podróżować maksymalnie dziewięć osób.

Jeśli trzeba wysłać pracowników za granicę to najlepiej zorganizować im transport do miejsca docelowego samodzielnie. Chodzi o to, żeby pracownicy wyjechali w delegacje transportem zorganizowanym przez pracodawcę a nie we własnym zakresie. Dla pracodawcy będzie to korzystniejsze pod względem kosztów. Tym bardziej, że w każdym mieście można wynająć niedrogo komfortowego busa wraz z kierowcą, który zawiezie wszystkich pracowników pod wskazany adres.