Jaki makaron powinny jeść psy?

Kilka dni temu przyplątał się na moje podwórko mały piesek. Był to bardzo zaniedbany i głodny kundelek. Nakarmiłam go, a następnie zabrałam do weterynarza. Do tej pory nie miałam w domu żadnego zwierzaka, dlatego nie miałam pojęcia, jak powinnam go karmić. Weterynarz powiedział mi, że powinnam zastosować dla takiego kundelka dietę mięsną z dodatkiem makaronu dla psa. Nie miałam pojęcia o istnieniu tego typu produkty, dlatego zapytałam, czy jest to taki makaron jak dla ludzi.

Kupno sprawdzonego makaronu dla psa

sprawdzony makaron dla psaWeterynarz tylko się zaśmiał i wszystko mi wyjaśnił. Dowiedziałam się, że makaron dla psa to wypełniacz diety, który jest bogaty w odpowiednie mikroelementy w tym witaminy i minerały. W przypadku tak zaniedbanego psiaka jak ten bardzo ważne jest stosowanie takich wypełniaczy diety, ponieważ dzięki temu piesek szybciej dojdzie do siebie, a jego badania wrócą do normy. Biorąc pod uwagę, że kundelek którego znalazłam jest bardzo wystraszony i wszystkiego się boi, taki makaron będzie miał dla niego dodatkowe znaczenie. Najlepiej jest wybrać sprawdzony makaron dla psa, który posiada w składzie mikroelementy, które zwiększają poziom serotoniny u psa i tym samym przyczyniają się do obniżenia poziomu stresu. Weterynarz doradził mi jaki konkretnie makaron powinnam kupić i w jakich ilościach podawać go mojemu pieskowi. Od razu kupiłam kilka opakowań, żeby mieć w domu odpowiedni zapas i nie musieć codziennie chodzić do sklepu zoologicznego. Do wyboru miałam produkt, który wymaga gotowania i taki, który można podawać zwierzakowi na surowo. Wybrałam ten drugi rodzaj makaronu, ponieważ było to dla mnie wygodniejsze i praktyczniejsze, a weterynarz mówił, że te rodzaje karmy dla pieska niczym się od siebie nie różnią. Zaczęłam podawać makaron psu jeszcze tego samego dnia. Okazało się, że taka karma bardzo mu smakuje.

Dzięki temu nie musiałam go karmić drogą i wbrew pozorom wcale nie tak dobrą jeśli chodzi o prawidłową dietę psa suchą karmą. Pieskowi bardzo smakował taki makaronik, a ja już wkrótce zauważyłam pierwsze efekty jej stosowania. Pies wyraźnie przybrał na wadze, a jego wyniki badań znacznie się poprawiły. Weterynarz kazał mi nie rezygnować z tego rodzaju suplementacji czworonoga, ponieważ jest on bardzo ważny na każdym etapie rozwoju psa.