Klienci chętnie zamawiają zlewozmywaki naszej firmy

 

Jestem przedstawicielem handlowym w krajowej firmie. Bardzo dobrze sobie radzę w pracy. Mam dużo zleceń i zarabiam sporo pieniędzy. Niestety kosztem mojego życia osobistego. Do tej pory nie miałam szczęścia żeby poznać osobę, z którą mogłabym ułożyć sobie życie. Moja sytuacja trochę się zmieniła jak byłam na targach zagranicznych. Reprezentowałam firmę, w której pracuję i poznałam bardzo fajnego Michała także z Polski. Od kilku miesięcy pracował w podobnej branży za granicą i był w takiej samej sytuacji jak ja. Dobrze sobie radził zawodowo a w życiu prywatnym nic się nie działo.

Sprzedaję dobre zlewozmywaki

kuchenne zlewozmywaki stalowe podblatoweTargi trwały tydzień i przez ten czas bardzo się do siebie zbliżyliśmy. On także sprzedawał kuchenne zlewozmywaki stalowe podblatowe. Prowadził firmę z tatą i produkował takie zlewozmywaki. Na początku nie zdawałam sobie że jego firma jest tak bardzo znana. Ja także miałam przyjemność polecania ich produktów. Kuchenne zlewozmywaki stalowe podblatowe produkowane przez ich firmę były bardzo dobrej jakości. Nie wymagały specjalnej pielęgnacji. Wystarczyła zwykłą szmatka i płyn do mycia i wszystkie brudy znikały. Sama zdecydowałam się na zamontowanie takiego zlewozmywaku u siebie w kuchni kiedy robiłam remont. Nawet nie musiałam nic za niego płacić. Wybrałam sobie najlepszy dostępny model i codziennie mogę się z niego cieszyć. Michał prowadził długi czas firmę z tatą w Polsce a od jakiegoś czasu zdecydował się na pracę za granicą. Otworzył oddział w Niemczech i bardzo dobrze sobie radzi. Poszukuje do swojego zespołu dobrych przedstawicieli handlowych i zaproponował mi pracę. Ja znam niemiecki i zdecydowałam się na jego propozycję.

Dobrze nam się układała współpraca i byłam nim zainteresowana jako mężczyzną. Widziałam, ze on też obdarzył mnie uczuciem i nie chciałam się z nim rozstawać. Muszę przyznać, że to była dobra decyzja. Po kilku miesiącach świetnie sobie radziłam w pracy. Miałam sporo nowych bardzo dobrych klientów. Praca za granicą nie różniła się dużo od pracy w Polsce. Proponowałam nadal bardzo dobrej jakości kuchenne zlewozmywaki stalowe podblatowe. Klienci byli mili a ja na co dzień mogłam ćwiczyć język niemiecki. Poza tym odnalazłam miłość swojego życia i z Michałem postanowiliśmy razem zamieszkać.