Korzyści z wyboru miniładowarki

Głównym celem miniładowarki jest przemieszczanie dużych przedmiotów po terenie bez konieczności korzystania z pół-ciężarówki. Duże ładowarki są powszechnie używane do rozległych prac związanych z równaniem, wykopami, wierceniem i większymi pracami wyburzeniowymi. Służą również jako ładowarka teleskopowa i są idealne do prac leśnych. 

Średniej wielkości miniładowarka CAT

polecane miniładowarki CASEGłówną kwestią związaną z ładowarkami o sterowaniu burtowym jest ich zdolność do działania w błocie, lodzie i innych warunkach. Wybór miniładowarki to świetna decyzja z wielu powodów. Wydajność maszyny poprawia wydajność i zwiększa bezpieczeństwo w miejscu pracy. Dodatkowo miniładowarki są coraz wygodniejsze i bezpieczniejsze w obsłudze Poniżej wymieniono niektóre korzyści z wyboru miniładowarki CAT. Jeśli szukamy nowego miniładowarki, możliwy wybór obejmuje pięć modeli o sterowaniu burtowym i cztery kompaktowe ładowarki gąsienicowe. Wszystkie są napędzane silnikami Final Tier Four i oferują kilka ulepszeń, które zwiększą wydajność operatora. Nowe polecane miniładowarki CASE i kompaktowe ładowarki gąsienicowe serii D3 są wyposażone w zaawansowaną technologię, taką jak Smart Attachments, która dostosowuje elementy sterujące i informacje do każdego osprzętu. Te miniładowarki charakteryzują się standardowym, dwubiegowym skokiem, poprawioną stabilnością i inteligentnymi osprzętem. Najnowsze modele umożliwiają pracę z maksymalnie pięcioma sztukami osprzętu jednocześnie, co pozwala zaoszczędzić czas i wysiłek. Wybierając miniładowarkę, należy wziąć pod uwagę jej wagę i zdolność operacyjną. Miniładowarki ważą od 1251 do 1350 funtów. Ich rozmiar pozwala na łatwe manewrowanie przez ciasne przestrzenie, takie jak bramy i drzwi. Miniładowarki są również dostępne w różnych modelach od dwóch do sześciu ton. Oprócz masy, miniładowarki są dostępne z różnymi opcjami, w tym z siedzeniem amortyzowanym, oknem górnym i opcją dźwięku.

Linia ładowarek o sterowaniu burtowym serii D obejmuje sześć modeli o znamionowej nośności roboczej od 1800 do 3700 kg. Maszyny te charakteryzują się nową, standardową, uszczelnioną konstrukcją kabiny, jednoczęściową konstrukcją modułową i podgrzewanym fotelem z zawieszeniem pneumatycznym z wysokim oparciem. Standardowe wyposażenie obejmuje monitor kontrolny i system bezpieczeństwa jednokodowy, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i wydajność maszyny.