Kupno kosza na psie odchody

Jestem administratorką małego osiedla bloków. Jest to dosyć stare osiedle, gdzie mieszkają w większości starsi ludzie. Większość z nich jest właścicielami piesków. Już wiele osób skarżyło mi się, że właściciele psów nie sprzątają odchodów z trawnika po swoich pupilach. Musiałam ich jakoś zachęcić do tego, aby to robili. Miałam bowiem też skargi od panów, którzy kosili trawę na trawniku. Ich praca była bardzo utrudniona przez takie „psie niespodzianki”.

Poszukiwania koszy na psie odchody od producenta

kosze na psie odchody od producenta z podajnikiemW końcu doszłam do wniosku, że najlepiej będzie kupić pojemnik na psie odchody z podajnikiem foliowych woreczków oraz rękawiczek foliowych, dzięki którym zbieranie nieczystości po swoim psie będzie higieniczne i może niektórzy z mieszkańców osiedla przekonają się do utrzymywania czystości przed swoim blokiem. Musiałam tylko znaleźć taki pojemnik w bardzo dobrej, przystępnej cenie. Na szczęście moja koleżanka doradziła mi bardzo dobre rozwiązanie. Powiedziała mi ona, że kosze na psie odchody od producenta z podajnikiem można kupić niedaleko mojego miejsca pracy. Wzięłam od niej adres magazynów tego producenta i udałam się tam jeszcze tego samego dnia. Faktycznie okazało się, że można tam znaleźć szeroki wybór takich koszy, dostępny w niezwykle atrakcyjnych cenach. Na początek zdecydowałam się na zakup jednego pojemnika, który posiadał podajnik na woreczki i rękawiczki foliowe. Producent przekonywał mnie, że są to bardzo dobre i pojemne kosze o pojemności do 50 litrów nieczystości, w związku z czym nie trzeba ich zbyt często opróżniać. Kosze są szczelne, dlatego nie unosi się z nich brzydki zapach, ani nie gromadzą się tam owady i robaki. To było dla mnie bardzo ważne, ponieważ nie chciałam narobić sobie innych problemów kończąc jeden. Już wkrótce przekonałam się, że kupno takiego kosza było prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

Najważniejsze okazało się to, że mieszkańcy bloków chcieli w końcu zbierać odchody swoich psów. W komplecie z koszem dostałam duży zapas artykułów do montowania w podajniku. Wystarczyło, że dozorczyni uzupełniła je raz na kilka dni. Foliowe woreczki w podajniku były bardzo mocne i grube, dzięki czemu podnoszenie nieczystości pozostawionych przez psy było higieniczne i wygodne nawet dla starszych osób.