Ładne mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż w Krakowie

Za cztery miesiące przeprowadzam się wraz z rodziną do Krakowa. To było nasze odwieczne marzenie, ale dopiero teraz, kiedy mój mąż znalazł tutaj pracę, stało się to możliwe. Pochodzimy z Torunia, tutaj mieszkamy od samego początku. Toruń jest również pięknym miastem, ale zawsze ciągnęło nas do Krakowa. Chcielibyśmy kupić najlepiej mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim. Zależy tez nam, aby okolica była spokojna, zielona, rozwijająca się. Byłoby idealnie, gdyby w pobliżu znajdowała się szkoła.

Nowe mieszkania dwupokojowe na sprzedaż w Krakowie

nowe mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż w krakowieChciałabym znaleźć mieszkanie bez pośredników, aby nie płacić prowizji. Przeglądałam wiele ofert i udało mi się znaleźć kilka ciekawych propozycji. Jedną z nich jest nowe mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż w Krakowie, które kosztuje dwieście pięćdziesiąt tysięcy złotych. Mieszkanie to znajduje się nieopodal parku, blisko szkoły i przychodni zdrowia, niedaleko centrum handlowego. Dzielnica jest spokojna, komfortowa i bezpieczna. Jedyną wadą jest to, że są to obrzeża Krakowa, a więc daleko do centrum. Mój mąż znalazł bardzo dobrą pracę właśnie w samym centrum, więc na dojazd musiałby przeznaczyć codziennie niemało czasu. W mieście panują korki, zamknięty jest most przejazdowy, co dodatkowo przedłużałoby dojazd do pracy. Natomiast drugim, też ciekawym rozwiązaniem, jest mieszkanie niedaleko centrum, dwupokojowe, ale bez balkonu. Jeśli chodzi o cenę tego mieszkania to jest zbliżona, czyli dwieście sześćdziesiąt pięć tysięcy złotych. Mąż miałby blisko do zakładu pracy, a dzieci do dobrej szkoły. Sama już nie wiem, na co mam się zdecydować. Z drugiej strony zależy mi na tym, aby posiadać balkon, bo od lat moją pasją jest hodowla kwiatów balkonowych. Byłoby to dla mnie trudne, gdybym musiała zrezygnować ze swojego ulubionego zajęcia. Mam tyle pięknych hortensji, które chciałam ze sobą z Torunia zabrać. To naprawdę trudna decyzja, muszę porozmawiać o tym z mężem.

Rozmawiałam na temat moich wątpliwości z mężem i zdecydowaliśmy się poczekać z kupnem mieszkania w Krakowie. Mamy jeszcze trochę czasu, a być może trafi się oferta bardziej nam pasująca. Ja chciałabym znaleźć mieszkanie dwupokojowe z balkonem niedaleko centrum miasta. To byłoby najlepsze rozwiązanie dla wszystkich członków naszej rodziny.