Lampa mosiężna w recepcji pensjonatu

 

W zeszłym roku sporo zarobiłem na wynajmowaniu pokojów w pensjonacie i mogłem przeznaczyć pieniądze na odświeżenie budynku. Największej uwagi wymagała recepcja, na której remoncie skupiłem się przede wszystkim. Przeznaczyłem na to sporą sumę pieniędzy.

Zawieszenie mosiężnej lampy w recepcji

lampy mosiężneNa ścianach pojawiła się nowa tapeta, recepcjonistka dostała większe biurko a dla gości w poczekalni stanęła wygodna sofa. Wszystko było gotowe, jednak czegoś mi nadal brakowało. Zorientowałem się, że oświetlenie nie pasowało do wystroju i dlatego postanowiłem zainwestować w nową lampę sufitową. Nazajutrz wybrałem się na zakupy do jednego z największych sklepów z oświetleniem w okolicy. Dostępne tam były bowiem różnego rodzaju rozwiązania, co dawało mi gwarancję, że znajdę coś odpowiedniego do swojego pensjonatu. Od razu zainteresowały mnie lampy mosiężne, które prezentowały się nienagannie i występowały w bardzo bogatych wzorach. W szczególności spodobała mi się czarna lampa, która miała swój charakter. Wiedziałem doskonale, że idealnie nada się ona do recepcji i dlatego ją kupiłem. Tego samego dnia zawiesiłem nowe oświetlenie i efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Nie spodziewałem się, że nowa lampa mosiężna tak idealnie będzie pasowała do całego wystroju. Byłem dumny ze swojego wyboru, który na dodatek wcale dużo mnie nie kosztował. Udało mi się wykonać remont niskim nakładem finansowym a zmiany były bardzo korzystne i od razu zauważalne. Osiągnąłem idealny efekt.

Stali bywalcy mojego pensjonatu od razu zauważyli wszystkie zmiany, które rzecz jasna bardzo chwalili. Z ochotę mówiłem wszystkim, że wykonaniem zająłem się osobiście. Zasłynąłem z dobrego i wysmakowanego gustu, co spowodowało, że nabrałem więcej pewności siebie.