Łódzki tapicer samochodowy z najlepszymi opiniami

W zeszłym roku córka poszła na studia do innego miasta. Wybrała sobie studia w mieście oddalonym o kilkaset kilometrów od domu rodzinnego. Cały zeszły rok jeździła pociągami. Było to bardzo uporczywe, bo tak naprawdę jeden cały dzień traciła na dojazdy. A jeszcze przesiadki generowały dodatkowo dłuższą podróż. Doprowadziło to do tego, że córka coraz rzadziej nas odwiedzała. Dlatego w tym roku postanowiłem, że zrobię jej niespodziankę i kupię samochód.

Polecamy najlepszego tapicera samochodowego z Łodzi

najlepszy tapicer samochodowy w łodziNie stać mnie na zakup jakiegoś nowego auta. Ale u nas w komisie udało mi się znaleźć samochód idealny dla niej w niskiej cenie. Chciałem, żeby auto nie było za duże, żeby łatwo jej się prowadziło i parkowało. Dodatkowo zależało mi na tym, aby był w gazie, żeby jazda była jak najbardziej ekonomiczna. Kiedy udało mi się znaleźć ten jedyny samochód, okazało się, że wszystko technicznie jest sprawne, tylko tapicerka do wymiany. Miły pan z komisu dał mi od razu namiar, bo jego dobry znajomy to najlepszy tapicer samochodowy w Łodzi. Kiedy się powołam jeszcze na pana z komisu, to mam otrzymać sporą zniżkę. I faktycznie. Po zakupie auta podjechałem do niego. Okazało się, że w bardzo dobrej cenie zrobi mi tapicerkę z najlepszej jakościowo tkaniny dostępnej w sprzedaży. Będąc u niego dobraliśmy odpowiedni kolor i już zostawiłem mu auto. Córka miała przyjechać za dwa tygodnie i wtedy już wszystko ma być gotowe do odbioru. Chcę, żeby w dniu kiedy córka dostanie go, był on już piękny i czyściutki. Po odbiorze od tapicera, mam zamiar podjechać jeszcze na myjnię i generalnie go umyć i odkurzyć. Kupiłem do tego dużą czerwoną kokardę. Liczę, że córka będzie zachwycona, a jednocześnie zdziwiona, bo ani ja ani żona nic nie napominaliśmy o zakupie dla niej samochodu.

Tak jak obiecał, tapicer wywiązał się ze swej pracy pierwszorzędnie. Samochód wewnątrz wyglądał jak nowy. Mimo tego, że miał już prawie dekadę to wnętrze pachniało nowością. Po wizycie na myjni, czekał już tylko na przyjazd córci. Córkę odebrałem tym autem już z dworca. Była tak wzruszona, że nie ukrywała swoich łez. Uznała, że jestem najlepszym tatą pod słońcem, a dla mnie to największe wyróżnienie. Córcia obiecała, że teraz postara się odwiedzać nas nawet co tydzień.