Markowa przyczepka Qeridoo

Jazda na rowerze z dzieckiem, czy bieganie, nie jest już niczym nadzwyczajnym, bo bardzo wielu rodziców uskutecznia taki sposób spędzania czasu z dzieckiem. Maluchy bardzo lubią jazdę na rowerze, nawet jeżeli jeszcze same nie potrafią na nim jeździć. Rodzice zabierają dzieci do specjalnych przyczepek, które doczepiają do swojego roweru i ruszają w inspirującą trasę.

Ile kosztują przyczepki z serii Sportex 1?

przyczepka qeridoo sportex 1Cena wózka spacerowego często wynosi tyle samo co przyczepki, z tą różnicą, że wózek wykorzystamy tylko w jednym celu, a przyczepkę możemy wszechstronnie. Jedną z najlepszym na rynku jest przyczepka Qeridoo Sportex 1, która łączy w sobie wygodę, bezpieczeństwo i wysoką jakość. Jest to model z najwyższej półki, który posiada liczne udogodnienia dla dziecka i rodzica. Dostępne są modele dla jednego, lub dwójki dzieci. Model Sposrtex jest bestsellerem marki Qeridoo, dlatego jego produkcja trwa nieprzerwanie od dobrych kilku lat. Wielofunkcyjna przyczepka rowerowa oferuje wszystkie najważniejsze funkcje już w podstawowej wersji. Dzięki dużym otworom okiennym i przeźroczystej klapie wejściowej, dziecko ma w środku mnóstwo światła i może podziwiać widoki jadąc w środku. Specjalnie opatentowana tkanina z powłoką PU, która stanowi poszycie przyczepki, zapewnia zabezpieczenie przed deszczem i wiatrem. Okna posiadają ochronę ultra fioletową w wysokości pięćdziesiąt plus, więc maluchowi nie grożą poparzenia w trakcie jazdy w słońcu. Nowością w przyczepkach Qeridoo jest w pełni zautomatyzowane zawieszenie, które łatwo dostosować do powierzchni po jakiej jedziemy. Fotel, na którym siedzi dziecko, posiada funkcję regulacji oparcia, a miękka tapicerka dodatkowo zwiększa komfort podczas jazdy. Przyczepka z serii Sportex 1 posiada system wentylacji zapewniający odpowiednią cyrkulację powietrza. W bardzo łatwy i szybki sposób zamienimy przyczepkę w wózek do biegania, lub na odwrót, gdyż jest ona wyposażona w specjalny system.

Cena średniej klasy przyczepki sięga maksymalnie do półtora tysiąca złotych. Natomiast model wysokiej klasy, taki jak Sportex 1, kosztuje około dwóch tysięcy złotych. Najtaniej przyczepkę Qeridoo kupimy w sklepach internetowych, które posiadają ich największy wybór i świadczą pełne doradztwo w kwestii wyboru najlepszego modelu. Z wyboru marki Qeridoo z pewnością każdy klient będzie usatysfakcjonowany.