Mikronakłucia przy użyciu specjalnego urządzenia odmładzają skórę

Bardzo popularnym urządzeniem stosowanym w kosmetyce jest Dermapen. Umożliwia ono poprawę wyglądu skóry w wielu miejscach na ciele. Przypomina ołówek, służy do wykonywania mikronakłuć, które są skutecznym sposobem na pobudzenie skóry do regeneracji. Wiele kobiet chętnie korzysta z tej metody, gdyż przynosi ona pozytywne rezultaty, jest doskonałą alternatywą dla mezoterapii igłowej. Jej stosowanie umożliwia pozbycie się wielu niedoskonałości skórnych i zapewnienie sobie młodego wyglądu przez długi czas.

Efekty zabiegów z użyciem urządzenia do mikronakłuć

dermapen wrocławWiele gabinetów kosmetycznych wykorzystuje urządzenie, jakim jest Dermapen Wrocław jest miastem, gdzie bez problemu można znaleźć miejsca w których wykonywany jest ten wyjątkowo skuteczny zabieg Umożliwia on pobudzenie skóry do produkcji nowych włókien kolagenowych, a także wprowadzenie substancji odżywczych do głębszych warstw. W efekcie tego skóra staje się nawilżona, zdrowa i gładka. Urządzenie to wykorzystuje mikroigły, które nakłuwają skórę w sposób automatyczny. Dzięki nakłuciom wzrasta szybkość procesów związanych z tworzeniem nowych włókien kolagenowych, powstaje elastyna, a zachodzące procesy ujędrniają skórę oraz poprawiają jej gęstość. Zabieg z użyciem tego sprzętu wykorzystywany jest do likwidacji cellulitu oraz rozstępów, wygładza skórę i sprawia, że ciało wygląda doskonale. Przy jego użyciu można także zlikwidować średnie oraz płytkie zmarszczki, a także rozszerzone pory. Jest to doskonały sposób na zregenerowanie skóry zniszczonej i wysuszonej, dzięki czemu mogą się na niego zdecydować kobiety, których cera jest dojrzała. Dermapen umożliwia także zmniejszenie wypadania włosów, co jest sporym ułatwieniem dla osób, których fryzura wyraźnie się przerzedza. Zabieg ten wykonywany jest przez doświadczoną kosmetyczkę, a dzięki zastosowaniu maści znieczulającej nie powoduje dużego dyskomfortu. Przy jego użyciu wprowadzane są substancje odżywcze w głąb skóry, Mimo tego, iż wykonywane są na mikronakłucia, to metoda ta nie jest bezbolesna, czasem pacjentki skarżą się na lekkie pieczenie. Po kilku dniach od wykonania zabiegu następuje stopniowe złuszczanie naskórka.

Regularne wykonywanie tego zabiegu przynosi wspaniałe efekty, nawilża skórę oraz pozbywa się wielu problemów. Przynosi pozytywne efekty, ujędrnia skórę, spłyca zmarszczki, redukuje przebarwienia, a także skutecznie likwiduje blizny i cellulit. Poprawia się kondycja włosów, które są mocniejsze i rzadziej wypadają. Ilość zabiegów, które należy wykonać z użyciem urządzenia, jakim jest Dermapen, jest indywidualnie dostosowana do każdej klientki i zależy od rodzaju jej problemów.