Najlepsze neonowe lakiery hybrydowe

 

Kilka lat temu na rynku pojawiły się lakiery hybrydowe do paznokci i mimo upływu czasu wciąż są najczęściej wybieranymi lakierami do stylizacji paznokci. Manicure hybrydowy zachowuje trwałość nawet do dwóch tygodni, wymaga jedynie delikatnego zmatowienia płytki paznokciowej, więc nie niszczy paznokci. W sklepach możemy znaleźć setki lakierów hybrydowych – ciemne, jasne, z brokatem. Jednakże najbardziej przykuwają uwagę te neonowe w wielu odcieniach.

Neonowe lakiery hybrydowe – najlepsza stylizacja

neonowe lakiery hybrydoweCoraz więcej z nas używa tak zwanych ,,hybryd”, ich wykonanie nie jest skomplikowane, a zestawy do ich wykonania są łatwo dostępne. Zestaw najłatwiej jest zamówić przez internet, gdyż stacjonarnie nie zawsze są dostępne. Lakiery są dostępne w wielu odcieniach – ciemnych, jasnych, z lub bez brokatu. Niektóre zmieniają barwę pod wpływem temperatury, inne przykuwają wzrok innych swoją niepowtarzalną barwą.  Należą do nich neonowe lakiery hybrydowe, występujące w kilku odcieniach. Najpopularniejsze to różowy, pomarańczowy i żółty, ale coraz większą popularność zyskuje odcień zielony. Stylizacja ta jest stosowana zarówno przez bardzo młode jak i dojrzalsze kobiety. Oczywiście niektórzy mogą uznać je za zbyt krzykliwe, ale jeśli połączymy neonowy lakier z bardziej stonowanymi lakierami, uzyskamy piękny i zarazem elegancki efekt. Najczęściej neonowe kolory łączone są z klasycznymi czyli białym lub czarnym. W sklepach znajdziemy wiele lakierów różnych firm

, najbezpieczniej wybierać już nam znane. Możemy mieć pewność że lakier nas nie uczuli i będzie długo się trzymać na paznokciach. Jeżeli chodzi o ceny, zaczynają się od około 10 złotych a kończą w granicach czterdziestu. Najdroższe lakiery nie zawsze bywają najlepsze, a najtańsze najgorsze, najczęściej spotykane są takie marki jak Semilac lub NeoNail.

Podsumowując, lakiery hybrydowe królują w świecie stylizacji paznokci już od wielu lat, a najnowszym hitem to  odcienie neonowe. Są intensywne i zauważalne z daleka, dodają paznokciom energii. Zwykle sięgają po te lakiery młode osoby, mieszając kilka neonowych barw. Bardziej dojrzałe kobiety używają neonowych kolorów na dwóch lub 3 paznokciach. Neonowy lakier odpowiednio użyty nada się na każdą okazję lub też jako codzienna stylizacja.

Wybór lakierów neonowych dokonać można na: https://www.lafemme.pl/