Najlepszy olej z konopi

 

Oleje CBD są najbardziej popularnymi produktami konopnymi i to nie tylko w naszym kraju, ale jest to tendencja globalna. Albowiem uchodzi on za najbardziej skuteczny, głównie z racji tego, że może zawierać nawet ponad pięćdziesiąt procent aktywnego CBD, co w przypadku innych wyrobów konopnych jest raczej niespotykane.

Gdzie kupić oleje CBD z konopi?

olej z konopi cbdKoszt olejów konopnych jest bardzo zróżnicowany i wynika to oczywiście właśnie z procentowej zawartości CBD. Oczywiście im jest go więcej, tym olej jest droższy, toteż znajdziemy taki za kilkadziesiąt złotych, ale również te, które kosztują kilka tysięcy. Bowiem oleje mogą zawierać od jednego do ponad pięćdziesięciu procent CBD. Oczywiście olej o najmniejszym stężeniu nie jest tak skuteczny, jak oleje z wyższą zawartością tej substancji organicznej. Pamiętajmy też, iż koszt olejów wynika z faktu, że jest na niego wysokie zapotrzebowanie, a ilość towaru na rynku jest od niego dużo mniejsza. Toteż nie może on trafiać do wszystkich, a jedynie do tych, których na niego stać. Podobnie rzecz ma się z lekarstwami, ale tak już jest w dzisiejszych realiach – jeżeli chcemy się leczyć, trzeba mieć na to pieniądze. W przypadku olejów CBD natomiast mamy gwarancję skuteczności, stanowią ją wyniki badań, a także głosy osób, którym udało się wyleczyć z różnorodnych chorób. Wyniki badań jednoznacznie dowodzą, że stosowanie kannabidiolu w przypadku niektórych nowotworów nie tylko niszczy ich komórki, ale także ogranicza lub hamuje ich namnażanie. Dowiedziono także, że olej z konopi CBD chroni nasz układ krwionośny oraz nerwowy, a także stymuluje procesy immunologiczne. Jest także naturalnym antyoksydantem, dzięki czemu usuwa z naszego organizmu nie tylko toksyny, ale także wolne rodniki, które są odpowiedzialne za procesy starzenia się. Jednakże olej CBD możemy przyjmować nie tylko, by się nim leczyć, ale także w ramach profilaktyki wielu schorzeń i chorób.

Niestety nic nie wskazuje na to, by ceny olejów konopnych miały się obniżyć. Natomiast gdyby więcej krajów decydowało się na komercyjne uprawy najlepszych gatunków konopi, mielibyśmy oleju pod dostatkiem, a jego cena spadłaby drastycznie. Zatem nie należy tracić nadziei i przekonywać włodarzy, że komercyjne uprawy konopi to szansa dla wielu chorych.