Niedrogie olejki konopne

Oleje konopne, zawierające kannabidiol (CBD) to produkty najwyższej jakości o potwierdzonej skuteczności działania terapeutycznego. Spośród wszystkich wyrobów z konopi, to właśnie one cechują się również najwyższym stężeniem tej substancji czynnej.

Trzydziestoprocentowy olej konopny

olejki konopne cbd 30Gdy chodzi o stężenie procentowe CBD, to w olejach, może ono wynosić od jednego do ponad pięćdziesięciu procent. Oczywiście, w parze z procentową zawartością tej substancji aktywnej, idzie też cena, toteż wyroby o najniższym indeksie są najtańsze, a te o najwyższym – najdroższe. Jak dobierać stężenie procentowe? Kwestia jest mało skomplikowana, ponieważ przyjmuje się iż dolegliwości prozaiczne, nie wymagają stosowania olejów o zawartości wyższej niż piętnaście-dwadzieścia procent, natomiast w przypadku chorób i dolegliwości o ciężkim przebiegu, należy postąpić dokładnie na odwrót. Ponadto, wyroby o wysokiej zawartości kannabidiolu działają szybciej i dłużej, co sprawia, że są częściej kupowane. Olejki konopne CBD 30% to już produkt uznawany za bardzo mocny, jaki znajduje zastosowanie w terapiach wielu zespołów chorobowych, ale też doskonale sprawdzi się w profilaktyce wielu z nich. Gdy natomiast chodzi o koszt zakupu tego wyrobu, to trzeba się przygotować na wydatek rzędu trzystu pięćdziesięciu – czterystu złotych. Wiedzieć jednak trzeba iż zwykle produkty polskich producentów są tańsze, aniżeli oferta zagranicznych więc, co nie dziwi, są coraz chętniej nabywane.

Stosowanie olejów CBD ma mnóstwo korzyści i zero wad, bowiem nie mają one właściwości psychoaktywnych, jak również nie powodują działań niepożądanych oraz efektów ubocznych. Co istotne, ich dawkowanie jest bardzo wydajne i sprowadza się do przyjęcia, zaledwie, kilku kropli oleju na dobę.