Niezawodne pokrowce na telefon

Pomimo tego, że każdy z nas ma świadomość, jak kruche są nowoczesne smartphony to mimo wszystko większość wciąż zapomina o tym, aby je odpowiednio zabezpieczyć. Na początku w końcu chcemy się nacieszyć oryginalnym wyglądem telefonu, a później wychodzimy z założenia, że skoro dotychczas mu się nic nie stało, to tak zostanie.

Zalety pokrowców na telefon

pokrowiec na telefonNowoczesne telefonu pomimo tak wielu zalet, jakie posiadają względem aparatów fotograficznych czy też szybkości działania i szeroko pojętej wydajności wciąż posiadają tę samą wadę, jaka powstała już przy pierwszych, dotykowych modelach. Mowa oczywiście o ich kruchości i tym, jak łatwo można stłuc szybkę smartphona. Niestety wciąż spora liczba osób bagatelizuje ten problem do momentu, aż rzeczywiście stanie się jakieś nieszczęście, a przecież pokrowiec na telefon, nawet ten najtańszy już daje nam całkiem spore zabezpieczenie. Poza tym coraz częściej do pokrowców producenci dodają również specjalne szkła dodatkowo zabezpieczające przód naszego smartphona. Ktoś może pomyśleć, że tani case nie zamortyzuje dokładnie telefonu podczas upadku, a tymczasem telefon dzięki dodatkowemu ciężarowi, nawet tak niewielkiemu jaki ma case podczas spadania obraca się właśnie w jego stronę, dzięki temu telefon ląduje bezpiecznie na pleckach, nie uszkadzając przy tym ekranu. 

Dodatkowo biorąc pod uwagę fakt, że nowoczesne smaprthony, zwłaszcza te flagowe są bardzo cienkie, posiadają obłe krawędzie, a ponadto nierzadko też całe są pokryte szkłem tym samym są również niewygodne w trzymaniu i śliskie. Podczas brania takiego smarphona w dłoń od razu mamy wrażenie, jakby zaraz miał się wyślizgnąć. Pokrowiec z kolei doda mu nieco objętości i niezależnie od tego z jakiego materiału nasz pokrowiec będzie wykonany sprawi, że telefon znacznie pewniej będzie nam leżał w dłoni.