Nowoczesne meble z drewna

Bardzo długo szukaliśmy mebli odpowiednich do naszego nowego mieszkania i nic ani nam się nie podobało, ani nie pasowało do naszej koncepcji wystroju wnętrz. Po wielu latach wyrzeczeń i oszczędzania każdego grosza w końcu udało nam się kupić nasze wymierzone mieszkanie – loft. Znajdowało się ono na terenie dawnej elektrowni i zachwyciło nas swym industrialnym wnętrzem. Poza tym znajdowało się również w bardzo prestiżowej lokalizacji w samym centrum.

Zakup oryginalnych mebli drewnianych

drewniane meble industrialneChcieliśmy urządzając mieszkanie zachować jego industrialny, surowy charakter. Dlatego właśnie postanowiliśmy zostawić betonową podłogę w kuchni i łazience. W pokoju postanowiliśmy zmienić ją na coś cieplejszego, taka betonowa podłoga ładnie wygląda, ale niestety jest bardzo zimna, a jednak lubimy domowe ciepełko. Ponadto wszędzie, gdzie się dało, zostawiliśmy surowe ceglane ściany. Jako oświetlenie zamontowaliśmy na suficie we wszystkich pomieszczeniach surowe żarówki. Ponadto kupiliśmy również specjalne betonowe elementy, który miały dopełnić surowego charakteru wnętrz. Do salonu chcieliśmy kupić drewniane meble industrialne i bardzo długo szukaliśmy czegoś odpowiedniego. W końcu udało nam się znaleźć takie meble w sklepie z designerskimi meblami. Był to bardzo luksusowy sklep i takie też były wybrane przez nas meble, cenę miały odpowiednią do swojego luksusu. Nie chcieliśmy jednak na nich oszczędzać, skoro już tyle lat mieliśmy wyrzeczeń, teraz postanowiliśmy zaszaleć i nie żałować pieniędzy na urządzenie naszego luksusowego mieszkania. Chcieliśmy w końcu zacząć żyć pełnią życia i cieszyć się ładnym i wygodnym mieszkaniem zamiast małej klitki. Kupione przez nas meble były meblami bardzo wysokiej jakości, dość surowymi, ale jednak przy tym bardzo wygodnymi. Byliśmy bardzo zadowoleni z dokonanego wyboru, okazały się strzałem w dziesiątkę.

Kiedy urządzamy loft warto jest zadbać o odpowiedni wystrój mieszkania, aby nie zatracić jego surowego, industrialnego charakteru. Z tego względu dobrze jest zachować jak najwięcej elementów konstrukcyjnych na wierzchu, ponadto można kupić odpowiednie meble, oświetlenie o dodatki, które podkreślają surowy, minimalistyczny charakter wnętrza. Wtedy najlepiej będziemy mogli oddać jego fabryczny klimat.