Odżywczy koktajl herbalife

Każdy z nas zna takie powiedzenie: w zdrowym ciele zdrowy duch. Lecz co się dzieje jeśli żyjąc w pośpiechu zapominamy o tej zasadzie? Słabo się odżywiamy jedząc w napadzie głodu to co aktualnie mamy pod ręką. Konsekwencje złej diety prędzej czy później zaczną być widoczne, a nasze problemy zdrowotne będą się pogłębiać.

Prosty przepis na zdrowie

herbalife koktajlPrzy zmianie diety bardzo ważna jest motywacja i wsparcie otoczenia. Jeśli brakuje choć jednego z tych elementów wszystkie nasze wysiłki mogą pójść na marne. Nakłoniona przez przyjaciółkę wybrałam się z nią na darmowe badania dotyczące składu ciała. Nigdy nie miałam problemów z wagą, ale moja przyjaciółka chciała zrzucić kilka zbędnych kilogramów. Na spotkaniu miałyśmy dowiedzieć się trochę więcej o zdrowym trybie życia i sprawdzić ile lat biologicznych ma nasz organizm. Nie spodziewałam się, że przez jedno badanie zechcę zmienić swoje nawyki żywieniowe, ale tak się właśnie stało. Badanie składu ciała ujawniło, że choć jestem szczupła, przez złą dietę mam otłuszczone narządy wewnętrzne. Organizm odkłada tłuszcz w narządach właśnie przez moje nieregularne posiłki, szykując sobie zapasy na czasy głodówek. Zaniepokojona tymi wynikami zaczęłam poszukiwać rozwiązania. Wtedy też trafiłam na herbalife koktajl, który stał się dla mnie szybkim w przygotowaniu zdrowym śniadaniem i smacznym deserem. Koktajl pije zawsze rano w drodze do pracy. Napój ten przez swój pełnowartościowy skład zapewnia wszystkie niezbędne mikro i makroelementy oraz białko. Jest pełnowartościowym posiłkiem prostym w przygotowaniu. Można go również ubogacać różnymi owocami czy dodać odrobinę kawy. Możliwości jest tyle ile mamy pomysłów. Od czasów kiedy zaczęłam regularnie pić napój, mam więcej energii oraz czuje się lepiej. Regularne picie koktajlu poprawiło też moje wyniki i kolejne badanie wykazało, że otłuszczenie narządów jest mniejsze.

Z pomocą koktajlu zmieniłam swoje nawyki żywieniowe i czuje się zdrowsza. Mogę polecić go każdemu, kto nie ma czasu rano na szykowanie sobie śniadania do pracy. Wygoda i prostota przygotowania, oraz możliwość dodania swoich ulubionych owoców do napoju pozwala na przygotowanie pełnowartościowego posiłku w zaledwie kilka minut.