Piękne włóczki z materiału w różnych kolorach

Wielkimi krokami zbliża się dzień dziecka. Jako mama dwóch nastoletnich córek, zawsze ten dzień jest dla mnie wyzwaniem. Staram się, aby ten dzień był dla nich naprawdę wyjątkowy. Często udawało mi się wziąć urlop i zabrać je w jakieś miejsce poza miastem. W tym roku wymyśliłam, że zamówię dla nich warsztaty organizowane przez jedną z firm w naszym mieście. Są to warsztaty kształtujące umiejętności manualne.

Sklep oferujący materiałowe kolorowe włóczki

kolorowe włóczki z materiałuObydwie córki są bardzo uzdolnione, jeśli chodzi o umiejętności manualne. Od najmłodszych lat wykazywały ogromne zainteresowanie różnymi formami plastycznymi czy technicznymi. Ostatnio jedna z nich zdradziła, że chciałyby się nauczyć robić na drutach. Niestety sama nie miałam nigdy takiego zamiłowania i brak mi jakichkolwiek zdolności jeśli chodzi o rękodzieła. Dlatego postanowiłam zamówić do domu fachowca. Jedyne co miałam zakupić to kolorowe włóczki z materiału, takie które kolorystycznie najbardziej się spodobają moim córkom. Uważam, że to fajnie, że podchodzi się indywidualnie do klienta i pozwala, żeby nawet kolor włóczki, którą będą się uczyły dziergać był dokładnie przemyślany. Korzystając z popularnego serwisu internetowego zamówiłam kilka naprawdę pięknych i kolorowych włóczek. Każdej wybrałam inny kolor, bo jeśli o to chodzi, to mają one zupełnie inne preferencje i gusta. Z przesyłką zakup włóczek wyniósł mnie naprawdę niewiele. Aż sama byłam zdziwiona, bo mając zdolności do robienia sobie czegoś samemu, można w fajnej cenie stworzyć jakieś wyjątkowe cuda. Całe warsztaty odbyły się w super atmosferze. Dziewczynki były zachwycone niespodzianką. Ani jedna ani druga zupełnie się nie spodziewały jaki charakter będą miały zajęcia. Prowadząca pochwaliła mnie, że wybrałam najlepsze materiałowe włóczki jakie są dostępne na rynku. Dzięki temu dziewczynki z łatwością załapały technikę robienia. Nawet finalnie każda z nich zrobiła po małej serwecie.

Umiejętność robienia na drutach to super sprawa. Zastanawiam się, czy przy pomocy filmików w internecie nie spróbować swoich sił w takich rękodziełach. A może córki już niedługo same będą w stanie mnie nauczyć. Ostatnio chodzę często zdenerwowana, a to jest idealna forma relaksu. Można połączyć przyjemne z pożytecznym.