Poszukiwania cateringu na wigilię firmową

Okres przed Bożym Narodzeniem zawsze jest w mojej firmie szczególnie istotny. Mamy wtedy bardzo dużo zamówień i dosłownie każdy dział musi pracować na najwyższych obrotach. Na szczęście na kilka dni przed świętami, kończymy wysyłkę zamówień i mamy przerwę, aż do Nowego Roku. W tym roku postanowiłam szczególnie uhonorować wszystkich pracowników i przygotować dla nich firmową wigilię. Po tym dniu mieliśmy się rozjechać do swoich domów i nie widzieć przez prawie dwa tygodnie.

Skorzystałam z oferty cateringu z Warszawy

wigilia firmowa - catering z warszawyZależało mi na tym, aby na naszej firmowej wigilii było pyszne i zdrowe jedzenie. Wiedziałam jednak, że sama nie przygotuje jedzenia na blisko sto osób. Nie chciałam również angażować pracowników w to, aby musieli przynosić jakieś jedzenie i inwestować w wigilię w swojej pracy. Doszłam więc do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z bardzo dobrego cateringu. Było mi potrzebne miejsce, dla którego niczym nowym nie będzie wigilia firmowa – catering z Warszawy był dla mnie najlepszym rozwiązaniem. Całe szczęście dosyć szybko udało mi się znaleźć restaurację, która specjalizowała się w tego typu obsłudze imprez. Oferowali oni bardzo duży wybór dań zarówno ciepłych, jak i zimnych. Wiedziałam, że w tak dużej ofercie z pewnością każdy z pracowników firmy znajdzie coś dla siebie. W menu znajdowały się zarówno tradycyjne, świąteczne potrawy, jak i nowoczesne dania kuchni polskiej i zagranicznej. Ceny za tego typu catering i obsługę imprezy były naprawdę niskie, przystępne, dlatego zdecydowałam się od razu skorzystać z ich oferty. Zamówiłam catering na wskazany dzień i godzinę. Od razu opłaciłam także całe zamówienie. Szybko przekonałam się, że to była właściwa decyzja. W umówionym dniu dostałam zamówione posiłki i przekąski, które pracownicy restauracji poustawiali na wskazanych przeze mnie stołach.

Najważniejsze było dla mnie to, że jedzenie z tego cateringu było naprawdę smaczne. Wszyscy pracownicy je sobie chwalili. Posiłki były przygotowane na świeżo z najlepszych składników. Cieszę się, że udało mi się znaleźć taki dobry catering posiadający doświadczenie w przygotowywaniu tak dużych uroczystości, jak wigilie firmowe. Nic dziwnego, że posiadają oni tak dobre opinie od poprzednich klientów.