Poszukiwania pizzy w Krakowie

Jakiś czas temu pojechałyśmy z koleżanką w delegację do Krakowa. Naszym zadaniem było reprezentowanie firmy naszego klienta podczas targów farmaceutycznych. Dojechałyśmy na miejsce dość późno, ponieważ z Łodzi wyjechałyśmy po pracy. Odrazu udałyśmy się na hale targową, żeby przygotować stoisko na jutrzejszy dzień. 

Pizzeria działająca o drugiej w nocy

pizzeria nocna krakówWszystko szło nam bardzo szybko, a przynajmniej tak nam się wydawało. Jak zakończyłyśmy pracę to była już godzina pierwsza w nocy. Nie zwróciłyśmy nawet uwagi na zegarek tak zajęte pracą. Nie muszę chyba wspominać, że nie miałyśmy nic do jedzenia, ponieważ zamierzałyśmy coś kupić na miejscu. Restauracja w hotelu już nieczynna, a nie miałyśmy ochoty na hot-dog’a ze stacji. W związku z tym postanowiłyśmy, że zjemy pizzę, tylko gdzie w obcym mieście znaleźć pizzerię w obcym mieście. Z pomocą jak zawsze przyszedł niezawodny internetowy wujek. Poprosiłyśmy go o wyniki dla zapytania pizzeria nocna kraków. Szybko pokazały nam się najbliższe miejsca. Odraz złożyłyśmy zamówię w najbliższej pizzerii i wsiadłyśmy w samochód, żeby odebrać nasze danie na wynoś. Gotową pizzę zabrałyśmy ze sobą do hotelu. Chyba jeszcze nigdy tak bardzo nie smakowała mi pizza. Po pierwsze dlatego, że byłam bardzo głodna po całym dniu niejedzenia, a po drugie była ona naprawdę super. Idealne ciasto i bardzo duża ilość składników, czego chcieć więcej. Dobrze, że Kraków jest miastem turystycznym bo w jakiejś mniejszej miejscowości myślę, że ciężko byłoby znaleźć nocną pizzerię. 

Dobrze, że ludzie wymyślili coś takiego jak nocne pizzerie, czy ogólnie inne nocne bary. Są to miejsca ratujące takie osoby jak my, czyli pracowników w delegacjach. Następnym razem jednak zanim weźmiemy się za pracę to najpierw zajmiemy się zapewnieniem sobie posiłku.