Poszukiwania solidnych urządzeń do street workout

Prowadzę stowarzyszenie zrzeszające ludzi, którzy bardzo cenią sobie aktywność fizyczną. Działamy w lokalnej społeczności obywatelskiej. Podejmujemy dużo inicjatyw. Ostatnio zdecydowaliśmy się, aby własnym sumptem wybudować siłownię do street wokoutu. To było coś czego nam w naszym mieście brakowało. Nie było miejsca, gdzie można by było poćwiczyć na powietrzu, bo stacjonarna siłownia to coś zupełnie innego. Dostaliśmy od miasta teren w parku, musieliśmy tylko wyposażyć naszą zewnętrzną siłownię.

Zainwestowaliśmy w kupno solidnych urządzeń

solidne urządzenia street workoutPonieważ płaciliśmy za urządzenia z własnych pieniędzy mieliśmy mocno ograniczony budżet. Mimo wszystko, zależało nam na tym, aby urządzenia były solidne i przetrwały lata. Jest to możliwe przy odpowiedniej konserwacji, jednak trzeba zainwestować w naprawdę wytrzymałe i solidne urządzenia street workout. W końcu takie urządzenia narażone są na niesprzyjające warunki atmosferyczne, a także na ataki wandali. Dlatego, zdecydowaliśmy że zakupimy mniej urządzeń za to lepszej jakości. Wybraliśmy urządzenia za stali nierdzewnej, posiadające certyfikat od producenta, że są przystosowane do użytkowania w warunkach zewnętrznych. Były to urządzenia spełniające polskie i unijne restrykcyjne standardy bezpieczeństwa. Zdecydowaliśmy się na zakup orbitreków, steppera poręczy oraz suwic na nogi oraz urządzeń wzmacniających mięśnie grzbietu i rąk. Wszystkie zakupione przez nas urządzenia miały kilkuletnią gwarancję, a także pierwszy serwis i konserwację w gratisie. Wystarczyło nam także pieniędzy na zamówienie montażu tych urządzeń na naszej miejskiej siłowni do street work outu. Byłam bardzo zadowolona z wyglądu naszej miejskiej siłowni. Urządzenia pomagały w utrzymaniu aktywności zarówno osobom starszym, jak i młodszym, a przede wszystkim tym, których nie było stać na to, aby zakupić sobie karnet czy wejściówkę na siłownię.

Zakupione przez nas urządzenia okazały się bardzo trwałe i solidne. Nie straszne im były żadne warunki atmosferyczne. Nawet mroźna zima nic w nich nie uszkodziła i po wiosennej konserwacji znów służyły społeczności naszego miasteczka. Mam nadzieję, że w wkrótce uda mi się uzyskać dotację, dzięki której zakupię kolejne tego typu urządzenia do miejskiej siłowni, które również będą solidne i wysokiej jakości.