Potrzebowałam dywanu na schody

W moim domu posiadałam schody, które prowadziły na piętro. Ostatnio przy okazji remontu zdecydowałam się zakupić na te schody specjalne dywaniki. Wiedziałam, że będą one miały wiele praktycznych funkcji, a poza tym będą elegancko wyglądać i w dodatku sprawią, że wnętrze mieszkania będzie wyglądało o wiele cieplej, przytulniej, czego zawsze nie mogłam osiągnąć przez siermiężny wygląd schodów i poręczy, która się koło nich znajdowała.

Zalety praktycznych dywanów na schody

praktyczne dywany na schodyW sklepie do którego się udałam, bez problemu znalazłam dywaniki, które bardzo mi się spodobały. Były to wygodne i praktyczne dywany na schody cięte z metra. Dzięki temu mogłam zakupić dokładnie taką ilość dywanu, która wystarczyłaby mi na pokrycie schodów. Ich jakość była naprawdę niezwykle wysoka. Były one wykonane z materiału polipropylenowego. Od spodu posiadały materiał antypoślizgowy, co w przypadku dywanów na schody jest niezwykle ważne. Zwróciłam również uwagę na to, że taki materiał jest niezwykle miły i delikatny w dotyku. Z pewnością przyjemnie będzie po nim stąpać nawet bosymi stopami, co było dla mnie istotne, ponieważ nie lubiłam chodzić w kapciach po domu. Kolejnym plusem było to, że wybrany przeze mnie rodzaj dywanów na schody był dostępny w wielu wariantach kolorystycznych, które pasowały zarówno do nowocześnie, jak i tradycyjnie urządzonych mieszkań. Sprzedawczyni zapewniła mnie, że w tak niskiej cenie z pewnością nie dostanę nic lepszego, ponieważ stosunek ceny do jakości tego dywanu jest naprawdę wysoki. Zdecydowałam się więc go zakupić. Od samego początku byłam z niego bardzo zadowolona. Szczególnie jeśli chodzi o proste i łatwe czyszczenie. Dywan ten nie posiada długiego włosia, dzięki czemu brud nie wbija się w niego i można go z łatwością odkurzyć zwykłym, domowym odkurzaczem. Posiadam ten dywan już od kilku miesięcy.

Jak do tej pory nie mam ku niemu żadnych zastrzeżeń. Po przyjściu do domu od razu go rozprostowałam i założyłam na schody, kiedy tylko przestał się zawijać, co chwilę po rozprostowaniu jest naturalne dla takich dywanów. Jest naprawdę wysokojakościowy i trwały. Nie strzępi się on, ani nie pruje w żadnym miejscu. Jego kolory wciąż pozostają intensywne. Z pewnością będzie mi on jeszcze długo służył w mieszkaniu.