Potrzebowałam odtruć się z alkoholu

Od pewnego czasu miałam problemy z alkoholem. Sama zauważyłam, że powoli zaczyna mi się to wymykać z pod kontroli, a nieregularna i mocno stresująca praca nie ułatwiała mi tego zadania. Postanowiłam poszukać jakiejś pomocy, ponieważ byłam jeszcze bardzo młoda i nie chciałam zostać typową alkoholiczką, która starci wszystko na co w życiu zapracowała. Chciałam udać się do jakiegoś ośrodka leczenia uzależnień, ale na miejscu dowiedziałam się, że najpierw powinnam się odtruć. Postanowiłam to zrobić.

Gdzie w Warszawie można się odtruć?

polecane odtrucie alkoholowe - warszawaZaczęłam szukać jakiegoś ośrodka labo kliniki, która oferuje takie usługi. Wiedziałam, że muszę działać szybko, bo jeśli znowu zacznę pić, mogę się już z tego nie wyplątać. Wzięłam urlop w pracy i wiedziałam, że jeśli w tym czasie wrócę do nałogu już nigdy z niego nie wyjdę. Swoje poszukiwania rozpoczęłam od przeglądarki internetowej. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: polecane odtrucie alkoholowe – warszawa i zaczęłam przeglądać wyniki. Zależało mi na opiniach innych ludzi. Znalazłam jedną klinikę, która miała bardzo dobre opinie pacjentów. Pacjenci pisali, że w tym miejscu uzyskali fachową pomoc. Odtruwanie prowadzi lekarz specjalista, który dba o bezpieczeństwo pacjenta. Sam proces odtrucia może być bowiem bardzo szybki i łatwy bądź trudny i ciężki. Zasada jest taka, że im więcej alkoholu w siebie wlaliśmy tym gwałtowniej może reagować organizm. A ja wypiłam już bardzo dużo. Miałam za sobą długi ciąg. Pacjenci zapewniali również, że odtrucie jest prowadzone przy użyciu leków najnowszej generacji i bezpiecznych zabiegów medycznych. Ośrodek gwarantował również opiekę psychologiczną w trakcie odtruwania. Wiele osób przyznało, że bardzo im to pomogło. Zdecydowałam się skorzystać z ich usług. Na szczęście przyjęli mnie od ręki. Udało mi się dość szybko odtruć, biorąc pod uwagę stan w jakim byłam przed. 

W ośrodku bardzo mi pomogli i uświadomi skalę problemu w jakim byłam. Odtrucie prowadził lekarz specjalista i przez cały ten czas był ze mną również specjalista psycholog. Po odtruciu od razu poczułam się o wiele lepiej, ale psycholog przekonał mnie, że to dopiero początek długiej drogi leczenia i dzięki niemu zdecydowałam się udać do ośrodka leczenia uzależnień, aby kontynuować to co zaczęłam.