Potrzebowałem dużego liquidowego sprayu

Prowadzeniu gabinetu laryngologicznego jest u nas rodzinne. Ojciec zapoczątkował tę tradycję, kilka lat temu ja przejąłem po nim gabinet, a on odszedł na zasłużoną emeryturę. Dzięki wprowadzeniu nowoczesnych sposobów pozyskiwania klientów (internet, media społecznościowe). Obrony w naszej rodzinnej firmie znacznie wzrosły. Niestety wszystko popsuła epidemia.

Poszukiwania dużego liquidowego sprayu

incidin liquid spray 5000 mlWszystko zmieniło się z dnia na dzień. Zostały wprowadzone wszelakie obostrzenia, a na nas spadł dodatkowo reżim sanitarny, aby jak najmocniej spowolnić i ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa. Rząd nakazał posiadanie w gabinecie płynu dezynfekującego dla pacjentów, oraz rękawiczek jednorazowych. Dodatkowo każdy sprzęt medyczny wielokrotnego użytku musiał być umyty za pomocą specjalnego środka dezynfekującego dla sprzętów medycznych. To wszystko było strasznie czasochłonne nie mówiąc już o wyższych kosztach i mniejszej ilości pacjentów. Kończąc dzień pracy spostrzegłem, że pojemnik z płynem dezynfekującym do narzędzi jest prawie pusty. Od razu, żeby nie zapomnieć usiadłem do laptopa i w wyszukiwarce wpisałem frazę – incidin liquid spray 5000 ml. Szybko znalazłem płyn w najlepszej cenie i najkrótszym czasie oczekiwania na przesyłkę. Według maila potwierdzającego moje zamówienie, kurier z moim płynem dezynfekującym zjawi się pod drzwiami gabinetu w ciągu dwóch dni roboczych.

Akurat w ciągu tych dwóch dni ruch był dosyć spory. Na całe szczęście płynu starczyło i nie musiałem przekładać pacjentów czy też co gorsza odwoływać badań. Kurier zjawił się praktycznie z samego rana. Podziękowałem i zabrałem się za czyszczenie moich sprzętów medycznych za pomocą tego środku. Nie mogę doczekać się kiedy wszystko wróci do normalności i nie będą potrzebne takie preparaty.