Profesjonalne łóżka kosmetyczne

Wizyta u kosmetyczki znajduje się w planie dnia prawie każdej kobiety. Dzięki temu, iż salony kosmetyczne są wyposażane w profesjonalne i zaawansowane technicznie urządzenia, możliwe jest przeprowadzanie wielu zabiegów kosmetycznych. Wiele foteli posiada funkcje, pozwalające na dopasowywanie ich parametrów do konkretnej osoby. Jakie funkcje posiadają fotele elektryczne umieszczane w salonach kosmetycznych?

Funkcje łóżek do salonów kosmetycznych

łóżka kosmetyczne elektrycznePodstawową funkcją tego typu łóżek jest możliwość obracania o dziewięćdziesiąt stopni. Łóżka kosmetyczne elektryczne są tak skonstruowane, aby łatwo można było je ustawiać w pozycji półleżącej. Dzięki temu można wykonywać szereg zabiegów kosmetycznych i fryzjerskich. Wiele nowoczesnych łóżek i foteli kosmetycznych posiada regulację, którą można obsługiwać za pomocą stopy. W ten sposób można w łatwy sposób regulować nie tylko oparcie tułowia, ale także i nóg. Mechaniczne systemu rozsuwania podnóżka pozwalają na szybkie wysunięcie go i podparcie bóg osoby o każdym wzroście. Oprócz systemów regulacyjnych wiele foteli może być także wyposażonych w systemy grzewcze. Dzięki ustawieniu odpowiedniej temperatury siedziska

buyantibiotics24.net

, oparcia i podnóżka możliwe jest zrelaksowanie i odprężenie się. Podgrzewanie jest stosowane nie tylko w celach relaksacyjnych, ale może być także elementem wykonywania wielu zabiegów. Ciepło może także sprawiać, że nastąpi zniesienie napięcia mięśniowego.

Fotele skonstruowane dla salonów kosmetycznych mogą z powodzeniem być wykorzystywane także do innych celów. Ich konstrukcja i kształt pozwala na to, że znajdą się także w salonach spa, odnowy biologicznej i gabinetach lekarskich. Wytrzymałe obicie podłokietników oraz tapicerka na oparciu i podnóżku wpływa na odporność całego łóżka na zużycie.