Profesjonalny peeling w domowym zaciszu

Wspaniałym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby jest urządzenie do peelingu kawitacyjnego, który można wykonać w domu. Urządzenie jest bezpieczne i nadaje się dla osób bez względu na płeć. Dzięki niemu można uzyskać wspaniale oczyszczoną skórę, która chętniej przyjmie wartościowe składniki z kosmetyków pielęgnacyjnych.

Cudowne właściwości peelingu kawitacyjnego

prozdrowotny peeling kawitacyjny beautiflyDzięki nowoczesnej technologi możliwe jest wykonywanie peelingu kawitacyjnego w zaciszu własnego domu. Prozdrowotny peeling kawitacyjny Beautifly sprawia, że twarz jest wspaniale oczyszczona, pory odblokowane, a skóra gotowa na przyjęcie składników odżywczych zawartych w kremach. Klasyczny peeling manualny może podrażniać skórę i nie zawsze okazuje się wystarczający. Świetnym rozwiązaniem zatem jest dogłębne oczyszczania za pomocą peelingu kawitacyjnego. Za pomocą urządzenia dochodzi do oczyszczania skóry z martwego naskórka, co pozwala na lepsze wchłanianie kosmetyków w skórę twarzy. Dzięki dobrze oczyszczonej twarzy skóra twarzy skuteczniej przyswaja wartościowe składniki w kremach i serach, dzięki czemu jest ona lepiej odżywiona i nawilżona. Skóra, która czerpie więcej wartościowych składników z kosmetyków codziennej pielęgnacji staje się jędrniejsza oraz pełna blasku. Dzięki wibracjom towarzyszącym podczas zabiegu, skóra otrzymuje masaż, dzięki któremu zostaje poprawione jej ukrwienie oraz dotlenienie. Dzięki wibracjom zostaje pobudzona również produkcja kolagenu, który zapewnia jędrność i młody wygląd skórze. Dzięki peelingowi kawitacyjnemu pory są oczyszczone z brudu oraz zalegającego sebum. Urządzenie do swego działania wykorzystuje ultradźwięki oraz jonoforezę. Przed zastosowaniem urządzenia należy dokładnie oczyścić twarz i pozostawić ją wilgotną. Następnie należy przesuwać urządzenie po twarzy – od dołu do góry, pod kątem 45 stopni. Kiedy urządzenie się wyłączy należy przemyć twarz wodą. Kolejnym krokiem będzie nałożenie na twarz kosmetyków pielęgnacyjnych używanych na co dzień. Następnie należy znowu użyć urządzenia, tym razem w jego drugim trybie. Należy przesuwać nim po twarzy, aby dogłębnie wprowadzić użyte kosmetyki.

Warto zainwestować na urządzeniu do domowego peelingu kawitacyjnego, ponieważ dzięki niemu pielęgnacja staje się pełniejsza. Nie trzeba wydawać już majątku u kosmetyczki, ponieważ można peeling wykonywać samodzielnie w domu.