Przyciemnianie szyb w samochodach

 

Coraz więcej kierowców przykłada dużą wagę do tego jak prezentuje się ich samochód. Nie tylko jeżdżą regularnie na myjkę i woskują swój pojazd, ale także polerują reflektory, ozonują wnętrze, czy kupują welurowe dywaniki. Zadbane auto lepiej się prezentuje, a także rośnie jego wartość. Autem można zająć się samodzielnie, jak również udać się do salonu auto detailingu, czy podobnego.

Przyciemnianie szyb jest popularne

przyciemnianie szyb w bytomiuW związku z tym nie dziwi fakt, iż wiele usług dawniej niedocenianych i zarezerwowanych dla nielicznych osób teraz starły się bardzo popularne wśród całej rzeszy kierowców. Jedną z nich jest przyciemnianie szyb samochodowych w Bytomiu. Na szyby w aucie nakłada się specjalną, półprzeźroczystą folię o czarnym zabarwieniu. Do wyboru są różne folie, zarówno takie, które będą działały jak filtr polaryzacyjny, po takie, które są niemalże czarne jak noc. Im ciemniejsza folia tym zwykle cena jest wyższa. Ciemne szyby w aucie kojarzą się z luksusowymi pojazdami gwiazd kina, czy wysokiej rangi polityków. Teraz każdy może przyciemnić szyby w swoim aucie. Co do daje poza efektem wizualnym? Na pewno jest to rzecz przydatna latem. Wtedy jak się zostawi auto na słońcu to siedzenia i kierownica parzą, klima potrzebuje kilku minut by zacząć działać, nawet dmuchawa najpierw wieje gorącym powietrzem. Dzięki folii na szybie auto mniej się nagrzeje i będzie można od razu do niego wsiąść. Nawiew szybciej też zrobi się chłodny. Kolejna kwestia to większe bezpieczeństwo. W aucie można przewozić cenne rzeczy, a osoby postronne ich nie zauważą przez ciemne szyby. Sama folia utrudni też włamanie, jeśli ktoś zechce nas okraść. Folia przyciemniająca to także folia bezpieczna, mocno klejąca i elastyczna. Żeby przebić się przez szybę z folią potrzeba więcej siły i sprytu, bo drobinki szkła będą się lepiły do okleiny. Ukradzenie całego auta także będzie trudniejsze. Warto brać takie rzeczy pod uwagę przy zamawianiu przyciemniania szyb.

Z pewnością zarówno osoby mające małe miejskie auta, jak i duże samochody ciężarowe mogą skorzystać z usługi przyciemniania szyb samochodowych. Nie będzie ona droższa niż kilkaset złotych, a jednak znacząco wpłynie na komfort jazdy, szczególnie w okresie letnim i wiosennym. To inwestycja, z której każdy będzie zadowolony.