Pudełka kartonowe na zamówienie

 

W wielu branżach wykorzystywane są ekologiczne rozwiązania, a jednym z przykładów są opakowania tekturowe. Praktyczne pudełka mają zastosowanie w wielu branżach, przede wszystkim w pracach związanych z logistyką. Do magazynowania i transportu towarów niezbędne są wytrzymałe i praktyczne opakowania, a w tych kwestiach różnego rodzaju kartony sprawdzają się doskonale. 

Funkcjonalne opakowania tekturowe na wymiar

dobre kartony na wymiarPudełka tekturowe realizowane są w różnych wymiarach i kształtach – w zależności od potrzeb. Dobre kartony na wymiar wykonywane są z wielowarstwowej tektury, która wykazuje dużą odporność na uszkodzenia i wilgoć. Na indywidualne zamówienia wykonywane są kartony pudełka wysyłkowe, przeprowadzkowe, do archiwizacji dokumentów oraz do magazynowania towarów. Solidne kartony są też niezastąpione do transportu paletowego. W różnych sektorach przemysłu zastosowanie mają też kartony tuby oraz kartony z automatycznym dnem. W sklepach internetowych do wysyłek rewelacyjnie sprawdzają się estetyczne pudełka fasonowe, które można dostosować do rodzaju i specyfiki produktów. Funkcjonalne pudełka zazwyczaj wykonywane są z szarej lub białej tektury – takie kartony są najbardziej uniwersalne. Inny jednak charakter mają opakowania, które przygotowywane są z myślą o upominkowych bądź prestiżowych produktach. Eleganckie pudełka w różnych kolorach projektowane są np. do pakowania biżuterii lub wysokiej jakości zegarków. Co więcej, na kartonach mogą być naniesione różnego rodzaju nadruki, które są związane z daną marką. Takie opakowania są bardzo ważne z marketingowego punktu widzenia – dzięki nadrukom firma staje się bardziej rozpoznawalna. Najczęściej realizowane są pudełka z logo, które wykorzystywane są także w trakcie rozmaitych eventów branżowych – np. targów. Takie opakowania mogą stanowić atrakcyjny gadżet reklamowy.

Efektowne i wytrzymałe opakowania są niezbędne do pakowania różnych produktów. W ten sposób wyroby chronione są przed ewentualnymi uszkodzeniami w trakcie transportu. Duże znaczenie ma personalizacja – w ten sposób można idealnie dostosować typ opakowania do rodzaju przechowywanych produktów. Praktyczne kartony często nieocenione są również w życiu codziennym – w domu doskonale sprawdzają się do przechowywania różnych rzeczy.