Sesja zdjęciowa dla kobiet w Olsztynie

W tym roku minęło dziesięć lat od czasu jak poznałam się ze swoją najlepszą przyjaciółką na studiach. Postanowiłam że zrobię jej niespodziankę i zaplanowałam wspólny weekend pełen atrakcji w jej rodzinnych stronach, tak aby przy okazji mogła odwiedzić swoich najbliższych. Przyjaciółka była bardzo zapracowana i rzadko pozwala sobie na weekendowe wypady.

Niesamowita kobieca sesja w plenerze

sesja kobieca olsztynCałe planowanie wycieczki trzymałam w największej tajemnicy aby było to dla niej zupełne zaskoczenie. Musiałam zaplanować wszystko tak aby z weekendu nie zmarnować ani jednej chwili. Byłam bardzo podekscytowana na myśl o tym, że szykuję taką niespodziankę. Sama podróż na Warmię i Mazury była ekscytująca, gdyż w okresie letnim jest tam bardzo pięknie. Kilka lat temu przyjaciółka brała ślub i podczas organizowania wieczoru panieńskiego jedną z atrakcji była sesja zdjęciowa. Przyjaciółka była niezwykle szczęśliwa gdy dowiedziała się o sesji. Tak więc i w naszą dziesiątą rocznicę znajomości postanowiłam zorganizować nam sesję zdjęciową. W tym celu w wyszukiwarkę wpisałam sesja kobieca Olsztyn, po kilku sekundach miałam już to czego poszukiwałam. Po wykonaniu kilku telefonów zdecydowałam się na profesjonalne studio fotograficzne, które miało pokaźne portfolio wiele pozytywnych ocen, rozsądne ceny oraz proponowało kobiece sesje zdjęciowe w plenerze wraz z dojazdem. Pozostało mi już tylko poinformować przyjaciółkę o niespodziance. Tak jak przypuszczałam pomysł z sesją okazał się strzałem w dziesiątkę, sama atmosfera oraz pasja jaką można było czuć od fotografa pozwoliła uwiecznić te piękne wspólne chwile na zdjęciach. Zdjęcia wyszły niesamowicie, a my mamy zyskałyśmy unikatową pamiątkę na całe życie. Tak jak przypuszczałam kobieca sesja w plenerze spodobała się przyjaciółce najbardziej. Spędziłyśmy fantastyczne chwile, które zostały uwiecznione na zdjęciach.

Wszystkim którzy lubią niebanalne niespodzianki polecam organizacje takiej sesji, dzięki której nie tylko zyskujemy unikatowe pamiątki, ale także możemy pobyć z bliskimi nam osobami co wzmacnia nasze relacje. Po wspólnie spędzonym weekendzie przyjaciółka znalazła więcej czasu na to aby pielęgnować naszą przyjaźń, dzięki czemu spotykamy się teraz częściej.