Skuteczna metoda na odzyskanie partnera

Jednym z najczęstszych błędów, jakie popełniamy po rozstaniu to działanie zgodnie z instynktem, który nakazuje nam gonić za drugą stroną podczas, gdy może to wywołać całkowicie odwrotny do zamierzonego skutek. Chcąc odzyskać ukochaną osobę musimy niestety zrobić nieco na przekór temu, co podpowiada nam logika.

Jak odzyskać partnera?

jak rozkochać kobietę po rozstaniuCzęsto tuż po rozstaniu pragniemy tym bardziej kontaktu z drugą stroną zwłaszcza, gdy to my zostaliśmy porzuceni. Jest to z naszej strony poniekąd mechanizm obronny, który pozwala nam lżej przejść rozstanie, a także nie pozwala puścić wolno drugiej osoby z obawy przed tym, że nas zapomni i szybko znajdzie nowego partnera. Tymczasem po rozstaniu takie działanie może wywołać niekorzystne dla nas efekty. Jeżeli ktoś nas zostawił, to znaczy, że nie chciał nas dłużej mieć przy sobie, a co za tym idzie utrzymywanie kontaktu tylko utwierdzi tę osobę w przekonaniu, że nie chce mieć z nami nic wspólnego, zwłaszcza, gdy rozstaniu towarzyszyły negatywne emocje. Jeśli zastanawiasz się, jak rozkochać kobietę po rozstaniu to po prostu daj jej czas na to, aby ochłonęła. Mowa tu o zasadzie „no contact”, która polega na całkowitym odcięciu się od byłego partnera. Chodzi o to, aby dać zatęsknić drugiej stronie za nami, a tęsknota pojawia się jedynie podczas czyjejś nieobecności. Ponadto brak kontaktu pozwoli też ochłonąć obu stronom, przeanalizować to, co się stało i podejść do problemu z chłodną głową, bez zbędnych i przykrych emocji. Takie odizolowanie się od byłego partnera jest pomocne także dla nas samych. Jest to czas tylko dla nas, który możemy wykorzystać bardzo produktywnie zmieniając coś w swoim życiu na pozytywniejsze. Wprowadzając do niego aktywność, która będzie sprawiała nam radość, a co za tym idzie my sami staniemy się weselsi i bardziej atrakcyjni dla drugiej osoby, która ostatnimi czasy kojarzy nas jedynie z negatywnymi emocjami.

Zasada braku kontaktu działa także wówczas, gdy już popełniliśmy błąd jakim jest nachalna próba utrzymania kontaktu z byłym partnerem. Nie musimy się zatem martwić, że wszystko zaprzepaściliśmy, a co więcej, jeżeli z początku postępowaliśmy w taki sposób i nagle urwiemy kontakt to też da wiele do myślenia drugiej osobie, która przyzwyczajona do naszego wcześniejszego zachowania może zacząć się zastanawiać, co się zmieniło i dlaczego. To z kolei budzi już nie tylko tęsknotę, ale też ciekawość i obawę o to, czy nam nie przeszło.