Sposób na serduszka na Insta

Ciężko jest w obecnym momencie zbudować społeczność wokół naszego profilu na Instagramie, kiedy popularnych kont jest tak wiele. Niegdyś bardzo łatwo było wybić się na tym portalu z czego skorzystało mnóstwo osób na całym świecie. Dziś przez to drogę mamy znacznie utrudnioną, ale istnieją metody na to, jak znacząco zwiększyć swoje szanse.

Jak zdobyć lajki na Insta?

kup like instagramKilka lat temu społeczność Instagrama zaczęła stosować proste metody, które sprawiły, że ich zdjęcia zaczęły generować więcej serduszek. Mowa tutaj o najpopularniejszym sposobie polegającym na używaniu mniejszych hashtagów w których nasze zdjęcie dłużej się utrzymuje na widoku i w których największa liczba polubień pod zdjęciami jest zbliżona do tego, ile my serduszek dostajemy. Wówczas jednak zdjęcia nie zyskiwały ich tak wiele, jak potrafią to zrobić obecnie, a i samych popularnych kont było znacznie mniej. Dlatego chcąc dzisiaj wyrównać szanse swojego konta i sprawić, aby powyższa metoda zadziałała kup like Instagram oferuje także możliwość rozreklamowania naszych zdjęć za opłatą, ale robi to niestety w nieco nachalny sposób, dlatego znacznie efektywniejsze i będzie po prostu zakupienie polubień. Nie jest to sposób rzucający się w oczy i wygląda bardzo naturalnie, a zatem nie narażamy się tym działaniem na nieprzyjemny odbiór. 

Zakup lajków powinien być oczywiście odpowiedni do ilości, jaką dostajemy na co dzień. Dobrym pomysłem jest wykupienie różnicy polubień, jaka dzieli nas od wyżej wspomnianych najpopularniejszych zdjęć, które widnieją w używanych przez nas hahstagach. Pamiętajmy też, żeby kupować polubienia z polskich stron ponieważ tylko one zagwarantują nam lajki od polskich profili, co jest bardzo ważne zwłaszcza, gdy tworzymy nasze treści w rodzimym języku.