Sprzedaż kwiatów ogrodowych

Prowadzę wraz z mężem sklep ogrodniczy. Sprzedajemy tutaj kwiaty ogrodowe. Najwięcej utargu mamy oczywiście w okresach cieplejszych miesięcy. Sklep prowadzimy w Białymstoku i jest tutaj mnóstwo innych sklepów ogrodniczych. Musimy z nimi konkurować i oczywiście  jakoś wychodzić na przeciw swoim klientom. 

Oferta sprzedaży kwiatów ogrodowych

piękne kwiaty ogrodowe w białymstokuPrzy naszym sklepie mamy szklarnię, w której hodujemy te kwiatki. Zależy nam, by miały one dogodne warunki. Stale musimy je pielęgnować, by zawsze pięknie wyglądały. Trzeba włożyć tutaj sporo pracy. Jest to jednak przyjemna praca. Chcemy, by klienci zawsze mieli rośliny piękne, a przede wszystkim świeże. Mowa tutaj o tym, by nie były zwiędnięte. Czasami zdarza się, że kwiatki uschną nawet w naszym sklepie. Wtedy nie sprzedajemy ich klientom. Nie chcemy, by ktoś nam kiedyś zarzucił, że sprzedajemy brzydkie rośliny. Prowadzimy stronę internetową naszego sklepu, by ludzie mogli zauważyć, jakie kwiaty mamy na stanie. Jest tam specjalna zakładka, która pokazuje konkretną roślinę z naszego sklepu, a także ilość, jaka jeszcze została w naszej szklarni. Naszą stronę można znaleźć, wpisując w wyszukiwarkę: piękne kwiaty ogrodowe w białymstoku. Wyszliśmy na przeciw naszym klientom i sprzedajemy kwiaty w następujący sposób: jeśli ktoś zakupi dwa kwiaty tego samego rodzaju, to będzie musiał zapłacić tylko pół ceny za tego drugiego kwiatka. Myślimy, że jest to bardzo dobre rozwiązanie. Natomiast przy zakupie pięciu kwiatków tego samego rodzaju dorzucamy doniczkę. Przy zakupie dziesięciu, dorzucamy nawóz do tych kwiatków. Jest to bardzo interesująca propozycja dla klientów. Mamy nadzieję, że ludzie będą u nas kupować rośliny do swojego ogrodu. Mamy naprawdę bardzo ładne i ciekawe odmiany roślin. My sami posadziliśmy niektóre we własnym ogrodzie. Zdjęcie z naszego ogrodu, zamieściliśmy na naszej stronie internetowej. Otrzymaliśmy dużo pozytywnych komentarzy. 

Coraz więcej klientów nas odwiedza. Wchodząc do naszej szklarni, mają możliwość poznania nowych roślin, które sprowadzamy. Ludzie widząc te nowe okazy, postanawiają robić u nas zakupy, co bardzo nas cieszy. Chcemy oczywiście mieć więcej klientów. Zrobimy jeszcze jakieś specjalne rabaty. Oprócz roślin ogrodowych sprzedajemy też drzewka.