Szukam przestronnego mieszkania w Koszalinie

Chciałbym kupić przestronne i wygodne mieszkanie w Koszalinie, najlepiej nad jeziorem. Tak sobie postanowiliśmy z żoną i naszym synem, że chcielibyśmy na wakacje przeprowadzać się do tego pięknego miasta. Najlepiej gdyby udało mi się kupić jakieś mieszkanie przy samym jeziorze Jamno. Byłoby to doskonałe miejsce na wakacyjny odpoczynek.

Z Koszalina jest blisko nad morze

mieszkania na sprzedaż koszalinSamo miasto Koszalin jest o tyle ciekawe, że w teorii położone jest nad morzem, ale w praktyce dostępu do morza nie ma żadnego. W każdym razie wymyśliliśmy sobie całą naszą rodzinką taki pomysł, że będzie to nasza baza wypadowa na Pomorzu. Bo z Koszalina jest blisko do wszystkich najlepszych nadbałtyckich kurortów. Mieszkamy w domu na południu kraju, więc kupimy sobie mieszkanie na północy. Teraz przeglądamy w internecie wszystkie mieszkania na sprzedaż Koszalin i postaramy się wybrać z wszystkich oglądanych kila najbardziej interesujących nas nieruchomości. Patrzymy nie tylko na prezencję i funkcjonalność mieszkania, ale również na jego lokalizację. Jak już pisałem, zależy nam na tym, żeby kupić nieruchomość położoną blisko jeziora. Widzę, że takie przestronne mieszkania m2 kosztują w Koszalinie trochę ponad trzysta tysięcy złotych, więc mieszczą się w naszym budżecie przeznaczonym na ten cel. W przyszłym tygodniu wybierzemy się tam na wycieczkę. Sprawdzimy jak długo trzeba tam jechać no i obejrzymy interesujące nas mieszkania.

Nieruchomości do sprzedania w Koszalinie mają jeszcze względnie normalne ceny. Na pewno plusem tego pięknego miasteczka jest to, że jest z niego blisko na plażę nad morze. A to dla nas bardzo ważne, żeby można było w mniej niż pół godziny znaleźć się na plaży. Mam nadzieję, że jeszcze w tym roku uda nam się sfinalizować zakup mieszkania, a do następnego sezonu wszystko w nim wyremontować.