Turnus w ośrodku rehabilitacyjno wypoczynkowym

 

Kilka lat temu przeszłam na zasłużoną emeryturę i w końcu mogłam zaznać relaksu. Niestety, jak większość seniorów zaczęłam miewać różnego rodzaju dolegliwości zdrowotne. Postanowiłam poszukać miejsca, w którym będę mogła podreperować zdrowie i przy okazji zaznać rekreacji.

Rehabilitacja i wypoczynek w rekomendowanym ośrodku

ośrodki wypoczynkowo rehabilitacyjneRazem z moją córką, zaczęłam poszukiwana odpowiedniego miejsca. W Polsce, ośrodki wypoczynkowo rehabilitacyjne są bardzo popularne, szczególnie wśród seniorów. Po kilku dniach, zdecydowałam się na ośrodek położony w malowniczym miejscu, który był szczególnie rekomendowany przez użytkowników sieci. Kilka tygodni później zameldowałam się w ośrodku i na samym początku, po konsultacji ze specjalistami, zapisałam się na masaże oraz zajęcia fizjoterapeutyczne, aby wzmocnić moje mięśnie i podreperować stawy. Pokój dzieliłam z przesympatyczną osobą, która tak jak ja, zdecydowała się na wizytę w ośrodku w celach zdrowotnych i wypoczynkowych. Miejsce to było bardzo dobrze przystosowane zarówno dla seniorów, jak i innych pensjonariuszy. Masaże, basen czy zajęcia wzmacniające organizm, bardzo poprawiły moją kondycję, a wieczory i popołudnia spędzałam z innymi uczestnikami na spacerach oraz wieczorkach zapoznawczych organizowanych w świetlicy ośrodka. Jeśli chodzi o wyżywienie, nie mogłam narzekać, ponieważ potrawy przygotowywane przez kucharki były nie tylko smaczne, ale również przygotowane zgodnie z moją zbilansowaną dietą. Podczas całego pobytu nawiązałam bardzo ciekawe znajomości, a wszelkie zajęcia oraz zabiegi medyczne były na bardzo wysokim poziomie. Byłam bardzo zadowolona z pobytu i solennie postanowiłam korzystać z tego ośrodka regularnie.

Podczas mojego całego turnusu miałam okazję poznać bardzo wielu ciekawych ludzi, a przy okazji moje zdrowie uległo poprawie. Byłam bardzo zadowolona z wyjazdu, ponieważ spędziłam czas w miłym towarzystwie, a specjaliści, którzy się mną zajmowali, bardzo mi pomogli i dzięki temu czułam się o wiele lepiej.