Usługi najmu konsumenckiego

 

W dzisiejszych czasach, firmy oraz banki, oferują nam takiego rodzaju usługi, dzięki którym nie jesteśmy zobowiązani do nabywania pojazdu na własność. Jest to specjalny rodzaj najmu konsumenckiego, który zobowiązuje nas wyłącznie do uiszczania comiesięcznych opłat za użytkowanie pojazdu, oraz upoważnia nas do jego użytkowania.

Najem konsumencki samochodów

konsumencki najem katowiceTakiego rodzaju forma najmu długoterminowego, odbywa się poprzez podpisanie umowy najmu na określoną ilość lat. Ponadto, kwota najmu, którą zobowiązujemy się opłacać co miesiąc, jest odgórnie ustalona w umowie, oraz niezmienna. Konsumencki najem Katowice, to usługi oferowane przez firmę, świadczącą najem długoterminowy dla osób fizycznych oraz firm, dzięki czemu możemy dokonać najmu samochodu, oraz użytkować go w celach zarówno służbowych, jak również prywatnych. Takiego rodzaju forma najmu długoterminowego, upoważnia nas do użytkowania pojazdu przez cały okres najmowania, jak również nie zobowiązuje nas do wykonywania czynności eksploatacyjnych pojazdu, jak również pokrywania za nie kosztów. Obowiązki takie jak wymiana opon sezonowych, czy też przegląd samochodu najmowanego, leżą po stronie firmy wynajmującej. Wówczas procedura polega nam na zapewnieniu samochodu zastępczego, na czas wykonania odpowiednich czynności eksploatacyjnych pojazdu. Możemy zapoznać się z możliwościami, jak również ofertą najmu długoterminowego pojazdu.

Jest to bardzo dogodna oraz sprzyjająca nam forma użytkowania pojazdu. Pierwszym atutem, jest brak konieczności uiszczania pełnej opłaty za wartość pojazdu. Kolejnymi natomiast atutami, jest brak obowiązku wykonywania prac takich jak wymiana opon, czy też przeglądów. Wszystkie te czynności wykonuje pracownik firmy wynajmującej nam pojazd, co jest dla nas bardzo dogodne.