Usuwanie nadmiernego owłosienia

Obecnie moda na gładkie ciało dosięga wielu ras etnicznych. Kult jedwabistej skóry u muzułmanek jest podstawą. Europejki i amerykanki najczęściej wydają pieniądze na usługi depilacyjne. Niestety owłosione pachy, czy nogi nie są estetyczne. Wymaga się od kobiety nieskazitelnego wyglądu, stąd efekt tarki na nogach, nie jest pożądany. Wrastające włoski, stany zapalne czy szybki odrost włosów nie jest niczym miłym. Jesteśmy w pewnym sensie zmuszone do systematycznych wizyt w salonach piękności.

Zabiegi depilacyjne to zbawienie dla kobiet

depilacja woskiem BemowoNa szczęście alternatywą dla maszynek jednorazowych jest zabieg usuwania nadmiernego owłosienia za pomocą wosku. Może być paskowy lub bez paskowy – w zależności od metody. Specjalista najpierw dezynfekuje skórę, a potem aplikuje wosk, który jest mocno rozgrzany. Po kilku sekundach, zostaje zerwany pasek zastygłego już preparatu, razem z owłosieniem. Należy pamiętać, że odrost włosów przed zabiegiem musi być widoczny! Osoby, które chcą poddać się zabiegowi również nie powinny mieć alergii na różnego typu woski. W innym przypadku, będzie to przeciwwskazanie do wykonania zabiegu. Wizyta, trwa kilkanaście minut, w zależności od obszaru. Usuwanie wąsika czy nadmiernego owłosienia pod pachami jest ekspresowe. Nieco trudniejsza jest okolica bikini, ale przy doświadczeniu, zabieg nie jest bolesny jakby się mogło wydawać. Efekt po depilacji woskowej na Bemowie jest zaskakujący. Owłosienie odrasta dłużej i jest dużo słabsze. Przy systematycznych wizytach, włosy w wielu przypadkach, przestają odrastać. Jest to duże pocieszenie dla osób, które posiadają mocny, ciemny zarost. Innowacyjna jest depilacja woskiem Bemowo umożliwia profesjonalny gabinet, w którym przeszkolony personel wynokuje pewną ręką zabiegi na okolicy całego ciała. Również oferta skierowana jest dla mężczyzn. Obszar pleców czy klatki piersiowej można efektownie wydepilować.

Warto skorzystać z oferty gabinetowej ponieważ jakość obsługi i kosmetyków jest na wysokim poziomie. Wosk nie powoduje poparzeń oraz podrażnień. Jest delikatny dla naszej skóry. Doskonale radzi sobie z każdym rodzajem włosa. Obszar, który został opracowany charakteryzuje się długotrwałą gładkością. Śmiało można iść na basen czy wyjechać na wymarzone wakacje, tuż po wizycie w gabinecie.