W jaki sposób skutecznie powiększyć usta?

Małe usta jeszcze do niedawna były dla mnie dosyć sporym kompleksem. Uwielbiam się malować, a niestety na małych ustach pomadki nie prezentują się zbyt estetycznie. Z kolei powiększanie ust pomadką nigdy mi za dobrze nie wychodziło dlatego w końcu postanowiłam rozprawić się z tym problemem za pomocą profesjonalnego zabiegu na usta.

Piękne i pełne usta 

skuteczne powiększanie ust bielskoNigdy nie lubiłam swoich małych ust i starałam się je na wszystkie, znane mi sposoby choć odrobinę powiększyć. Kupowałam błyszczyki, które miały im dodać nieco objętości, robiłam masaże szczoteczką do zębów oraz kombinowałam z makijażem. Niestety powiększanie ust za pomocą pomadki w taki sposób, aby wyglądało to równo i w miarę estetycznie zawsze zajmowało mi mnóstwo czasu i kosztowało wiele nerwów dlatego zaczęłam szukać innego sposobu na to, aby je faktycznie powiększyć. Nie chciałam bawić się w domowe i kontrowersyjne sposoby o których niegdyś było dosyć głośno ponieważ nie miałam zamiaru ryzykować swoim zdrowiem. Zdecydowałam się za to na skuteczne powiększanie ust Bielsko posiada gabinety do których można umówić się na zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym. Metoda ta daje rezultaty, które po pewnym czasie zanikają, co jest dla mnie niewątpliwym plusem w razie sytuacji, gdybym się sobie jednak nie spodobała z większymi ustami. Nowoczesne wypełniacze jednak posiadają w sobie większe cząsteczki kwasu hialuronowego, co przekłada się na dłuższe efekty. Tradycyjnie rezultaty zabiegu z użyciem kwasu hialuronowego utrzymują się około sześć miesięcy, ale w artykułach, które czytałam przed umówieniem się na zabieg często jest podawane, że wiele kobiet zauważa u siebie znacznie dłuższe działanie zabiegu.

W naszym ciele naturalnie znajduje się kwas hialuronowy, a zatem decydując się na zabieg czy to powiększania ust, czy to wypełnienia zmarszczek do naszego organizmu dostarczana jest substancja, którą ciało i tak produkuje. Jest to więc biokompatybilna metoda, która nie zrobi nam krzywdy. Nasz organizm po pewnym czasie zacznie pozbywać się nadmiaru kwasu hialuronowego w jak najbardziej naturalny sposób. Efekty końcowe z kolei, które pokazują się mniej więcej dwa tygodnie po zabiegu, kiedy już opuchlizna schodzi, są niesamowite i dzięki nim przestałam w końcu wstydzić się tego, jak wyglądają moje usta.