Weselne tablice rejestracyjne

Przygotowując się do dnia ślubu bardzo często przyszła para młoda zastanawia się nad wyborem odpowiedniego środka transportu, którym zostaną zawiezieni do kościoła lub urzędu stanu cywilnego, a później do restauracji czy miejsca, w którym odbywa się przyjęcie. Najczęściej wybierany jest luksusowy samochód z wypożyczalni lub też własne auto odpowiednio przystrojone i przygotowane na ten szczególny dzień. Warto pomyśleć nie tylko o dekoracjach kwiatowych, ale również oryginalnych ramkach na tablicę rejestracyjną.

Unikatowe tablice rejestracyjne – ślubne i imienne

tablice rejestracyjne - ślubne oraz imienneProducenci proponują szeroki wybór weselnych gadżetów samochodowych, w tym największą popularnością cieszą się właśnie ramki, które zawierają napis „NOWOŻEŃCY” czy też „PARA MŁODA” lub Mr&Mrs (i tutaj nazwisko pary młodej). W ofercie znanych sprzedawców można znaleźć tablice rejestracyjne – ślubne oraz imienne, które doskonale podkreślą ważność i wyjątkowość uroczystości. Jak najbardziej można także na samochodzie umieścić tablice właśnie z imionami obu małżonków. Często pary młode decydują się nawet na zabawne formy napisów czy śmieszne grafiki. Ostateczny wybór w dużej mierze zależy od preferencji narzeczonych oraz stylu, w którym organizowane jest całej wesele. Warto postawić tutaj jednak na spójność z resztą wybranych elementów dekoracyjnych. Na szczęście wybór ramek i tablic ozdobnych jest tak spory, że z pewnością każdy jest w stanie znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. tego rodzaju produkt będzie stanowił wyjątkową pamiątkę ślubną, dlatego warto postawić na coś naprawdę oryginalnego i równocześnie spersonalizowanego. Największy wybór można znaleźć oczywiście w internecie, gdzie dostęp do tego rodzaju gadżetów jest praktycznie nieograniczony pod względem wzorów, rozmiarów czy kolorów i motywów.

Ceny za dekoracyjne tablice rejestracyjne są bardzo różne i zależą w dużej mierze od jakości wykonania oraz tego, czy są to gotowe produkty czy też wykonywane na specjalne zamówienia (na przykład gdy klienci chcą, aby na tablicy znalazło się ich nazwisko czy inny napis). Najlepiej skontaktować się wcześniej z producentem i dopytać o szczegóły oraz termin realizacji tablic – to istotne w momencie, gdy zamawiamy tablicę na ostatnią chwilę i istnieje obawa, że nie zdążymy.