Wyposażenie do domowych hybryd

Wiele z nas zapewne uczęszcza regularnie do salonu kosmetycznego, jednak nie zawsze jest na to czas albo fundusze. Warto zastanowić się nad własnym zestawem do robienia paznokci metoda hybrydową, ponieważ raz kupiony zostanie z nami na bardzo długi czas. Będziemy mogły robić paznokcie kiedy chcemy, a wszelkie koszty z czasem się zwrócą. Jedyne co musimy mieć to odpowiednie akcesoria i nabrać wprawy.

Paznokcie hybrydowe i asortyment do nich

paznokcie hybrydowe akcesoriaMarzenie o długich paznokciach tkwi w każdej z nas, a jeżeli nie długie to chociaż w pięknych kolorach i ewentualnych zdobieniach. Zaczynamy myśleć o alternatywach dla kosmetyczki i do głowy przychodzi nam pomysł jakim są paznokcie hybrydowe akcesoria do nich nie są długą listą. Dodatkowo wiele firm oferuje zestawy startowe, w których są niezbędne akcesoria do rozpoczęcia przygody z hybrydami. Są w nich lampa UV, dzięki której utwardzimy lakiery. Następnie baza i top, które muszą znaleźć się tak jak ich nazwy wskazują jako baza i jako warstwa wieńcząca zdobienie. Między nimi znajdzie się kolor. W zestawach gotowych najczęściej dają minimum jeden lakier, ale czasem i kilka sztuk. W zestawach gotowych nie dają pyłków ani innych zdobień, aczkolwiek nie jest to aż tak duży wydatek i można je dokupić później. Poza tym w zestawie będą pilniczki różnej gradacji, blok polerski, drewniane patyczki do odsuwania skórek, ale również i oliwka na skórki po zrobieniu zdobienia. Ciekawa opcją będzie dokupienie rękawiczek, przez co zminimalizujemy wpływ światła UV na nasze dłonie. W takich zestawach znajdziemy jeszcze cleaner, który możemy zastąpić starym perfumem albo innym produktem alkoholowym. Niektóre z nas będą też potrzebować pimera kwasowego, który pomoże skutecznie odtłuścić płytkę paznokcia. Z takim zestawem będziemy w stanie rozpocząć malowanie naszych paznokci hybrydami. Robienie paznokci samodzielne ułatwi nam wiele rzeczy i da czas.

Robienie hybryd nie jest ciężkim zajęciem, ponieważ wystarczy nam na początek najprostszy zestaw startowy, który wiele firm ma w swojej ofercie. Akcesoria w nim zawarte będą wystarczające póki nie opanujemy podstaw malowania paznokci. Potem możemy uzupełniać nasz zestaw dodatkowymi elementami, które będą pomagać nam przy zdobieniach i innych efektach.