Za nami kolejny wyjazd do Zakopanego

Właśnie wróciliśmy z kolejnego wyjazdu służbowo-rodzinnego do Zakopanego. Co roku jeździmy gdzieś taką większą ekipą na kilkudniowy wyjazd integracyjny. W tym roku, podobnie jak i w zeszłym, wybraliśmy się do Zakopanego. Nie ulega wątpliwości, że jest to jedno z najpiękniejszych miejsc nie tylko w Polsce ale i na całym świecie. Tym razem na miejsce noclegowe wybraliśmy polecane domki w stylu góralskim. Wynajęliśmy dwa domki ośmioosobowe, bo pojechało nas w sumie szesnaście osób.

Domki są idealne dla większych grup

polecane domki - zakopaneNauczeni doświadczeniem z zeszłego roku w tym roku postanowiliśmy zarezerwować noclegi w takim miejscu, żeby nikomu nie przeszkadzało nasze biesiadowanie do późnej nocy. W pensjonacie bywa z tym różnie, bo są też inni goście, którzy w nocy potrzebują się po prostu wyspać. Na szczęście w Zakopanem baza noclegowa jest tak ogromna, że każdy znajdzie coś dla siebie. Można zamieszkać w hotelach, pensjonatach czy apartamentach, ale znaleźliśmy rozwiązanie idealne czyli właśnie polecane domki – Zakopane to przecież miasto, w którym góralskich domków jest cała masa. Dlaczego było to rozwiązanie idealne? Bo w każdym domku zamieszkały po trzy rodziny. Mogliśmy biesiadować i imprezować bez żadnych ograniczeń, bo nie przeszkadzaliśmy innym gościom. W każdym domku były trzy pokoje a każdy pokój miał swoją osobną łazienkę. Dodatkowo mieliśmy własną kuchnię, więc śniadanie mogliśmy sobie przygotować o której chcieliśmy. Obiady i tak jadaliśmy na Krupówkach, bo przecież to najważniejsze miejsce w całym Zakopanem. Dla większych grup, które chcą dosyć aktywnie wypoczywać to właśnie domki są najlepszym rozwiązaniem. Jest się niezależnym od nikogo i nikomu się nie utrudnia pobytu nawet wówczas, gdy hałasuje się do białego rana. W każdym razie nasz pobyt w górach udał się doskonale.

Do Zakopanego pojechaliśmy w sześć rodzin. Znamy się od wielu lat i lubimy razem spędzać czas, więc co roku po prostu pielęgnujemy naszą przyjaźń wspólnym wyjazdem. W tym roku udało nam się wygospodarować kilka dni wolnego i naprawdę dobrze się bawiliśmy w domku góralskim. Wybierając noclegi patrzeliśmy też na cenę i tutaj też byliśmy zaskoczeni, bo wynajem dwóch domków na szesnaście osób wyszedł nas cenowo znacznie taniej niż wynajęcie pokoi w pensjonacie.