Zaawansowana drukarka etykiet

W każdym nowoczesnym sklepie potrzebna jest dobra drukarka do etykiet, zarówno stałych jak i jednorazowych. Przydaje się ona bowiem w wielu różnych sytuacjach, nie tylko podczas oznaczania produktów stałych, nie mających polskojęzycznych oznaczeń i kodów, ale również doskonale nadaje się do drukowania tymczasowych etykiet promocyjnych czy informacyjnych, umieszczanych na towarach krótkotrwałych.

Najnowocześniejsze drukarki elektroniczne do etykiet sklepowych

honeywell - drukarka etykietW naszym sklepie używaliśmy do tej pory dość prostych, analogowych drukarek które powoli stawały się coraz bardziej przestarzałe. Nie miały one możliwości łączenia się z firmową siecią bezprzewodową na obiekcie, ani też pobierania z niej danych. Stały się więc bardzo niewygodne w pewnym momencie, i wymagały natychmiastowej wymiany. Kierownictwo postanowiło zamówić nowy sprzęt od firmy Honeywell – Drukarka etykiet od tej firmy była już bowiem na wyposażeniu kilku naszych sklepów, które bardzo zachwalały nowe urządzenie. Była ona bowiem bardzo nowoczesna, i prześcigała wszystkie analogowe drukarki na każdym polu. Umożliwiała bardzo pożądane przez nas połączenie z siecią, dzięki czemu można było pobierać aktualne wzory etykiet, zarówno stałych jak i tymczasowych, bez konieczności łączenia drukarki z komputerem, co czasem było bardzo niewygodne podczas pracy, oraz samoczynnie aktualizowała bazę danych, na podstawie zmian w systemie firmowym. Drukarka ta jest również wygodna, co od razu zauważyliśmy podczas normalnej pracy. Nie jest szczególnie ciężka ani też masywna, jak niektóre stare urządzenia, więc nie męczy użytkownika nadmiernie. Ekran jest natomiast godny pochwały, gdyż jest duży, bardzo wyraźny i czytelny, i doskonale widoczny w każdych warunkach pracy. Jest to ogromna różnica zwłaszcza podczas zmian nocnych, gdzie sztuczne światło męczy pracowników znacznie, a zwłaszcza intensywne światło ekranów podświetlanych.

W tej drukarce, podświetlenie może być regulowane w bardzo dużym stopniu, i dostosowane do preferencji konkretnych pracowników. Możliwość tworzenia etykiet bezpośrednio na drukarce jest bodaj najlepszą jej funkcją, gdyż umożliwia tymczasowe zapełnienie braku w rodzajach etykiet, lub też stworzenie całkowicie unikalnej etykiety jednorazowej w razie potrzeby.